Založení Revolution Hair team nebylo jen tak, náš tým technologů byl po mnoho let součástí skupiny Gruppo Gandini a měl možnost učit se od těch nejpovolanějších.

Před více než čtyřiceti lety vznikla skupina Gruppo Gandini, jejímž zakladatelem je několikanásobný mistr světa a vítěz prestižních kadeřnických cen, pan Gigi Gandini. Dvakrát ročně obohacuje jeho tým svět výčesů a střihů jedinečným stylem svých kolekcí. Styl Gandini charakterizuje elegance, ženskost, aktuálnost, harmonie tvarů a barev a v neposlední řadě také vyjádření „stylu“ Made in Italy. Hlavní roli hraje v kolekcích žena, která je vždy elegantní a velmi ženská, chce se odlišovat a zároveň jít s dobou, módní trendy žije, ale nepodléhá jim, nemá ráda výstřednost, je vždy hrdá a vyrovnaná. Poznejte i Vy jedinečné trendy Gandini a nechte se jimi ve své tvorbě inspirovat. 

 

AGP skoleni Více informací zde...

Žena je vo svojej podstate krehká bytosť.
Jemná, nežná a citlivá.
Zároveň však vnútorne silná.

Každodenná rutina nás niekedy odvádza od kreativity
a tvorenia.

Na vlny inšpirácie

Střihy a výčesy v Hradci Králové 15. 5. 2018

Veľmi dlho sme hľadali ten správny názov,
ktorý by vystihoval všetko to,
čo sme pri tvorbe tejto kolekcie cítili.

Ve dnech 6.-10. 9. 2018 se uskuteční zájezd pro naše VIP klienty do Paříže. Kromě volného času, ve kterém mohou obdivovat krásy Paříže, čeká klienty účast na jedinečné výstavě Haute Coiffure Franҫaise.

Jako každý rok, i letos na podzim se ve dnech 5.-8. 10. 2018 uskuteční speciální seminář pro VIP klienty, ve kterém se ideálně snoubí příjemné s užitečným.

Střihy a výčesy v Hradci Králové 15. 5. 2018

Dne 15. 5. 2018 se konalo v Hradci Králové školení střihů a výčesů z nové kolekce Gandini pro jaro a léto 2018. Klientkám předvedli naši technologové tři výčesy, tři střihy a jednu techniku barvení. Školení mělo velký úspěch. V případě dalšího zájmu mohou klientky absolvovat praktická školení, kde si jednotlivé střihy a výčesy vyzkouší i na cvičných hlavách.

Seminář AGP v Seči 2017

Ve dnech 6.-9. 10. 2017 se konalo pravidelné setkání Akademie Gandini Praha a Gruppo Gandini Italia s našimi klienty u příležitosti prezentace nové módní kolekce „Italské svádění“ pro sezonu podzim/zima 2017/2018. Setkání se uskutečnilo ve čtyřhvězdičkovém wellness hotelu Jezerka, který se nachází nedaleko vodní nádrže Seč. Během čtyř dnů načerpali kadeřníci a kadeřnice novou inspiraci, dozvěděli se o novinkách ze světa Alfaparf i Vitality´s a zároveň si odpočinuli v luxusním prostředí hotelového wellness centra.

X

Right Click

No right click