Akční balíček He-Shi Rapid Glow

Set pro rychlé opálení
Výrobce
He-ShiHe-Shi
0/9.AkceHeShi5
Řada
skladem
Obsah setu:
1x 1 Hour Rapid Mousse - Medium to Dark, 150 ml
1x Tan Remover & Primer, 150 ml
1x Tanning Mitt (rukavice)

... Číst dál
1 515 Kč-10%1 364 Kč
 • Popis
 • 1 Hour Rapid Mousse - Medium to Dark
 • Tan Remover & Primer
 • Tanning Mitt Luxury Velvet

Obsah setu:
1x 1 Hour Rapid Mousse - Medium to Dark, 150 ml
1x Tan Remover & Primer, 150 ml
1x Tanning Mitt (rukavice)

Luxusní samoopalovací pěna na obličej i tělo s rychlý nástupem účinku. Poskytuje dokonalé opálení za pouhých 60 minut. Máte pod kontrolou intenzitu svého opálení podle doby působení: 1hodina pro střední, 2-3 hodiny pro tmavé, 3-4 hodiny pro ultra tmavé opálení.

Pro střední až tmavé opálení

Účinky:

 • 10% intenzita barvy (10% DHA)
 • okamžité opálení
 • rychleschnoucí & nezanechává skvrny
 • maximální hydratace
 • rovnoměrné blednutí
 • opálení vydrží 7-10 dní

Použití: Proveďte peeling s he-shi Tan Remover&Primer a naneste na čistou a suchou pokožku pomocí he-shi Tanning Mitt (rukavice). Vetřete krouživými pohyby, abyste získali opálení beze skvrn. Získáte okamžité opálení, které bezprostředně zasychá, což vám umožní "obléknout se a jít". Nechte rozvinout barvu do požadované intenzity, poté se osprchujte. Denně hydratujte pokožku pro prodloužení a oživení svého opálení.

Aktivní složky: 

 • 97% složek přírodního původu
 • pentavitin, isopentyldiol & glycerin pro maximální, okamžitou a dlouhotrvající hydrataci
 • avokádový, arganový a jojobový olej – opravují a hloubkově vyživují

He-Shi

Produkty He-Shi jsou veganské a nejsou testované na zvířatech, což dokládá i certifikát PETA. Neobsahují alkohol, parabeny, palmový olej, minerální oleje ani sulfáty. Produkty obsahují přírodní složky té nejvyšší kvality, které zaručují dokonalý výsledek v podobě přirozeného opálení.  Složka DHA (způsobující opálení) je 100% přírodního původu, který byl ověřen EcoCert. Všechny produkty jsou proto bezpečné i pro těhotné a kojící ženy.

Luxusní pěna s dávkováním pomocí pumpičky, která dokonale připraví pokožku před nanesením samoopalovacího produktu.
Využívá sílu přírodních ovocných kyselin (marakuji, ananasu a grepu), díky kterým odstraňuje nepoddajné opálení a provádí peeling pokožky.
Během 5 až 10 minut pokožku promění v čisté plátno, které zaručí bezchybný výsledek po aplikaci opálení. Obsažená bílá nektarinka a hruška po použití produktu navíc zanechá na vaší pokožce božskou vůni.

Použití:
Pěnu naneste v dostatečném množství na celé tělo od krku dolů (obličeji se vyhněte). Nechte působit 5 minut a poté opláchněte ve sprše. V případě potřeby lze nanést druhou vrstvu, nechte však působit maximálně 10 minut a opět opláchněte.
Tip: pěnu můžete použít také jako SOS pomoc pro zesvětlení nepovedeného samoopálení.

Aktivní složky:

 • Obohacen o zvlhčující isopentyldiol* a aloe vera pro hydrataci pokožky, kterou zanechává jemnou a hladkou
 • 67% složek přírodního původu

* Klinicky prokázané zvýšení hydratace o 110% během 5 minut

Produkty He-Shi

jsou veganské a nejsou testované na zvířatech, což dokládá i certifikát PETA. Neobsahují alkohol, parabeny, palmový olej, minerální oleje ani sulfáty. Produkty obsahují přírodní složky té nejvyšší kvality, které zaručují dokonalý výsledek v podobě přirozeného opálení. Složka DHA (způsobující opálení) je 100% přírodního původu, který byl ověřen EcoCert. Všechny produkty jsou proto bezpečné i pro těhotné a kojící ženy.

Oboustranná ultra jemná rukaviceHe-Shi Luxury Velvet Tanning Mitt je ultra jemná rukavice s voděodolnou ochrannou bariérou, která pomáhá dosáhnout opálení beze skvrn a zajistí rovnoměrnou aplikaci samoopalovacích přípravků.

Rukavice pro dokonalou aplikaci s protiskluzovým systémem v oblasti zápěstí: poskytuje vynikající protiskluzový úchop pro perfektní samoopalovací aplikaci.

Voděodolná bariéra: Vnitřní ochranný film zajistí, že ruce zůstanou beze skvrn a vždy profesionální výsledky.

Oboustranný sametově hladký povrch: jemná a hladká rukavice s vložkou pro palec dovolí snadné roztírání po obou stranách pro dosažení výsledků beze šmouh.

Použití: Vložte ruku do rukavice a nalijte dostatečné množství samoopalovacího přípravku na povrch rukavice. Jemnými krouživými pohyby vmasírujte samoopalovací přípravek nebo bronzer do pokožky. Pokud je to nutné, opakujte.

Údržba: Doporučujeme ruční praní mezi jednotlivými aplikacemi.

Vyrobeno ze 100% polyesteru.


He-Shi
Produkty He-Shi jsou veganské a nejsou testované na zvířatech, což dokládá i certifikát PETA. Neobsahují alkoho, parabeny, palmový olej, minerální oleje ani sulfáty. Produkty obsahují přírodní složky té nejvyšší kvality, které zaručují dokonalý výsledek v podobě přirozeného opálení.  Složka DHA (způsobující opálení) je 100% přírodního původu, který byl ověřen EcoCert. Všechny produkty jsou proto bezpečné i pro těhotné a kojící ženy.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click