Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
420_01_Teint_Perfectionist_Compact_Powder

Teint Perfectionist Compact Powder, 10 g 01

Kompaktní pudr pro mastnou pleť
Výrobce
être belleêtre belle
8/0420-0001
Řada
skladem
Dekorativka 420
Pro přirozeně sametový vzhled pleti a vysoké pohodlí při nošení. Obsahuje látky, které stimulují maz, zmatňují a dodávají hydrataci. Aloe vera reguluje hydrataci a výtažek z bobulí acai, bohatých na vitamín C, chrání před škodlivými vlivy životního prostředí. Pleť...Číst dál
385 Kč

Celý popis

Pro přirozeně sametový vzhled pleti a vysoké pohodlí při nošení. Obsahuje látky, které stimulují maz, zmatňují a dodávají hydrataci. Aloe vera reguluje hydrataci a výtažek z bobulí acai, bohatých na vitamín C, chrání před škodlivými vlivy životního prostředí. Pleť získává okamžitě jemnější a rovnoměrnější vzhled.

PLEŤ
Krása začíná bezchybnou pletí. Pokud je základ správně nanesený, působí pleť jemným a hedvábným dojmem. Považujte svou pleť za plátno umělce. Díky optimálnímu základnímu „nátěru“, který může být přirozeně lehký i perfektně krycí, dochází ke sjednocení pleti a make-upu bez výrazných barevných přechodů. Díky výjimečným konzistencím a rozmanitým odstínům jsou uspokojeny požadavky pro každý typ pleti! Najděte si také Vy svůj make-up, který Vám bude vyhovovat!

X

Right Click

No right click