Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
476_03_Arabaesque_Multi_Color_Powder
Doprodej

Arabesque Multi Color Powder, 10,5 g 03

Multifunkční vícebarevný pudr
Výrobce
être belleêtre belle
8/0476-0003
Řada
skladem
Dekorativka 476
Vícebarevný lisovaný pudr Arabesque lze použít jako lehce krycí sluneční pudr, tvářenku i oční stíny. Ideální pro ženy, které mají více přání najednou. Jemná mikrotextura umožňuje rovnoměrné a snadné nanesení.Vícebarevný lisovaný pudr Arabesque lze...Číst dál
489 Kč-30%342 Kč

Celý popis

Vícebarevný lisovaný pudr Arabesque lze použít jako lehce krycí sluneční pudr, tvářenku i oční stíny. Ideální pro ženy, které mají více přání najednou. Jemná mikrotextura umožňuje rovnoměrné a snadné nanesení.Vícebarevný lisovaný pudr Arabesque lze použít jako lehce krycí sluneční pudr, tvářenku i oční stíny. Ideální pro ženy, které mají více přání najednou. Jemná mikrotextura umožňuje rovnoměrné a snadné nanesení.

PLEŤ
Krása začíná bezchybnou pletí. Pokud je základ správně nanesený, působí pleť jemným a hedvábným dojmem. Považujte svou pleť za plátno umělce. Díky optimálnímu základnímu „nátěru“, který může být přirozeně lehký i perfektně krycí, dochází ke sjednocení pleti a make-upu bez výrazných barevných přechodů. Díky výjimečným konzistencím a rozmanitým odstínům jsou uspokojeny požadavky pro každý typ pleti! Najděte si také Vy svůj make-up, který Vám bude vyhovovat!

X

Right Click

No right click