Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
SDL ST hairspray

Matte Paste, 300 ml

Rozjasňující lak na vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F10070
Řada
skladem
Styling
Fixace: silnáPoslední, avšak zásadní krok, díky kterému se Váš styl stane středem pozornosti. Složení laku následuje pohyb Vašich vlasů bez toho, aniž by došlo k jejich zatížení. Pro pružný „bounce“ efekt.Zvýrazněte styl svých vlasů!Produkty byly vyvinuty pro vytvořen...Číst dál
Běžně 315 Kč 252 Kč

Celý popis

Fixace: silná

Poslední, avšak zásadní krok, díky kterému se Váš styl stane středem pozornosti. Složení laku následuje pohyb Vašich vlasů bez toho, aniž by došlo k jejich zatížení. Pro pružný „bounce“ efekt.

Zvýrazněte styl svých vlasů!

Produkty byly vyvinuty pro vytvoření a perfektní zvýraznění každého účesu. Složení stylingových přípravků úžasně vlasy vymodeluje a umožňují jim zazářit neodolatelným leskem.

PRO KOHO? Určeno pro modelaci a zvýraznění tvorby každého kadeřníka, ideální rovněž pro vytváření elegantních účesů.

CHARAKTERISTIKA:
pokrokové složení s obsahem UV filtrů, antioxidantů a výtažků z lně-ného semínka bylo vyvinuto pro vytvoření bezchybných účesů, zvýraznění a ochranu barvy i celkové krásy vlasů. Produkty umožňují kadeřníkovi precizní zakončení jeho tvorby, pomáhají zvýraznit jeho práci a zároveň vyzdvihnout krásu každé ženy. Komplexy Shine Fix a Color Fix zaručují bezvadný lesk od kořínků po konečky, zajišťují ochranu a zvýraznění zářivosti barvy.
Všechny produkty Semi di Lino Styling jsou bez obsahu látek, které by mohly poškodit ozonovou vrstvu a neobsahují sulfáty, parafíny, minerální oleje a alergeny, které vycházejí z parfémů nebo výtažků rostlin.

+420 775 775 140

Revolution Hair

Vítáme Vás na stránkách firmy Revolution Hair, distributora profesionální vlasové a pleťové kosmetiky.

Nabízíme moderní, šetrné barvy na vlasy, barvy bez amoniaku, šampony, balzámy, vlasové kúry, perfektní styling, prodlužování vlasů, ale i pleťové krémy a jiné pěstící přípravky na specifické problémy s pletí. Jedná se o profesionální produkty renomovaných značek, které distribuuje firma Revolution Hair do kadeřnických a kosmetických salonů jako výhradní distributor pro Českou a Slovenskou republiku*.

Naše značky: Alfaparf Milano, Vitality's, SHE by SO.CAP, PANDA, être belle, Dr. med. Christine Schrammek, Clinians, MIL MIL, Delice Solaire, Intesa, Malizia.

(*Výhradní distributor značky Dr. med. Christine Schrammek pouze pro ČR.)

Jsme tu pro Vás

Po:
7:00-15:30
Út:
7:00-15:30
St:
7:00-15:30
Čt:
7:00-15:30
Pá:
7:00-15:30

Belnická 653

252 42 Jesenice

Česká republika

Sledujte nás

facebook contact icon instagram contact icon

Odběr novinek

Nabídka zaměstnání

Technolog

  • barber trendy
  • Alfaparf Milano
  • Vitality's

Reprezentant

  • Divize Beauty (východní Čechy, Vysočina,
                              střední čechy-západní část)
  • Divize Hair (severní Čechy, střední Čechy)

Pro bližší informace piště na info@revolutionhair.cz 

Rekreace v Krkonoších

X

Right Click

No right click