Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3110_Couperose_Creme_50ml
Akce

Couperose Cream, 50 ml

Krém proti kuperóze
Výrobce
être belleêtre belle
8/3110-0000
Řada
skladem
Krém proti kuperóze zmírňuje začervenání, posiluje křehké žilky a je velmi dobře tolerován i citlivou pokožkou. S obsahem kyseliny hyaluronové, výtažku z třezalky, břečťanu a kaštanu červeného. Působí zklidňujícím a posilujícím účinkem.Použití: ráno a večer nanest...Číst dál
835 Kč-22%649 Kč

Celý popis

Krém proti kuperóze zmírňuje začervenání, posiluje křehké žilky a je velmi dobře tolerován i citlivou pokožkou. S obsahem kyseliny hyaluronové, výtažku z třezalky, břečťanu a kaštanu červeného. Působí zklidňujícím a posilujícím účinkem.

Použití: ráno a večer naneste na pleť ošetřenou ampulemi proti kuperóze. Podle síly kuperózy natřete krém lokálně nebo na celý obličej. Poté aplikujte odpovídající denní péči. Krém lze zkombinovat s ampulemi proti kuperóze.

Aktivní látky:
• arnika
• červený kaštan
• vilín
• břečťan
 • kyselina hyaluronová
• třezalka
• kolagen,
• sorbitol,
• tokoferol

Účinky:
• krém proti kuperóze zmírňuje začervenání a posiluje kapiláry

skin therapy - speciální péče pro zářivou pleť 
Produkty z řady Skin Therapy nabízejí efektivní řešení péče o pleť v souladu s nejrůznějšími požadavky Vaší pokožky. Tito specialisté dodávají pleti právě to, co potřebuje. Jsou silnými pomocníky v boji proti začervenání, rozšířeným pórům, suchým linkám i vráskám. Všechny produkty řady Skin Therapy mohou být individuálně začleněny do jiných produktových řad v závislosti na Vašich požadavcích. Zvolte si toho správného experta pro zvýraznění Vaší krásy. Např.: Sérum Celullar Night Repair bylo speciálně vyvinuto pro působení během spánku. Bylo vytvořeno pro intenzivní podporu pokožky v rámci nočních regeneračních procesů. Účinně působí proti poškození buněk, které je způsobeno světlem a věkem a maximalizuje noční regenerační schopnost pokožky. Vstávejte s viditelně krásnější pletí – den co den!

Aktivní látky v protikuperózních výrobcích
Pupečník asijský - podporuje pružnost žilních stěn, přispívá ke správné rovnováze v doplňování živin a kyslíku a ke správné funkci buněčného metabolismu
Borůvky - přispívají k normální krevnímu oběhu v křehkých žilkách a zlepšují mikrocirkulaci.
Gingko, riboflavin - redukují otoky žil, působí jako antioxidanty.
Chmel, bisabolol, heřmánek, vilín - zklidňují.
Přeslička polní - zpevňuje a působí proti zánětům.
Třezalka - posiluje rovnováhu pleti.
Listnatec pichlavý - snižuje propustnost kapilár díky obsahu rutinu. Redukuje otoky a disponuje protizánětlivými účinky.
Jírovec maďal - zlepšuje žilní návrat a působí protizánětlivě.
• s obsahem hydratačního chitosanu a kolagenu s elastinem, které zpevňují tkáň

X

Right Click

No right click