Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3221-A

Bi-Phasic Ceramide Complex, 50 ml

Dvoufázový ceramidový komplex
Výrobce
être belleêtre belle
8/3221-0000
Řada
skladem
Hydrodimension pro normální a suchou pleťKomplex pro suchou a ochablou pleť s povolenými konturami obsahuje ceramidy, které působí jako hydratační bariéra v rohové vrstvě pokožky. Chrání pleť před vysoušením. Ta zůstává stále jemná a hedvábně hladká. Pro pružnost pokožk...Číst dál
1 079 Kč

Celý popis

Hydrodimension pro normální a suchou pleť

Komplex pro suchou a ochablou pleť s povolenými konturami obsahuje ceramidy, které působí jako hydratační bariéra v rohové vrstvě pokožky. Chrání pleť před vysoušením. Ta zůstává stále jemná a hedvábně hladká. Pro pružnost pokožky a aktivaci obnovy buněk. Bílá část emulze-gelu se používá pro denní a růžová pro večerní péči.

POUŽITÍ: Ráno a večer naneste několik hydroperel na pleť a lehkými masážními pohyby je vetřete do kůže.

Tip: Jsou vynikající jako podklad pod make–up. Můžeme je použít i jako první krok péče pod denní nebo noční krém.

Aktivní látky:
• Sojaproteine - přírodní rostlinné bílkoviny ze sojových bobů, zvláčňují, změkčují, obnovují kožní film, zlepšují kondici pleti 
•  Ceramide – transport vlhkosti do hloubky 
•  Zink – zklidnění pleti, přirozený UV filtr 
•  DNA – nukleové kyseliny 
•  Růže šípková – přírodní pěstící olej, obsahuje vitamín C, karoteny, z nichž si organismus dokáže vyrobit vitamin A, dále některé z vitamínů B, vitamín P, K a kyselinu nikotinovou.

HYDRO - PEARLS Hydratační „perly“
Hydrodimension dávají pleti krásnější, mladší a pěstěný vzhled. Kožní tuky spolu s přírodním hydratačním faktorem (N.M.F.) tvoří vynikající ochrannou kožní bariéru (kožní film) proti negativním vlivům prostředí i proti bakteriím. Zároveň chrání pleť před vysušením. Produkty řady Hydrodimension podporují obnovu a udržení zdravého a funkčního kožního filmu pomocí nejmodernějších ingrediencí a transportních systémů – je použit revoluční systém mikroskopické hydrodifúze.

Efekt na pleti:
1. vynikající hluboká hydratace pleti
2. podpora a stabilizace kolagenových vláken v pleti
3. podpora výroby vlastní kyseliny hyaluronové v kůži

X

Right Click

No right click