Energy C Ampoules, 2 x 8 ml

Ampule s vitamínem C
Výrobce
etre belleetre belle
8/3272-0000
Řada
skladem
Čtrnáctidenní intenzivní ampulková kúra s čistým vitamínem C a mateří kašičkou. Vysoce dávkovaný vitamín C aktivuje tvorbu kolagenu, zlepšuje strukturu a pružnost pokožky. Ampulky pleť oživují, osvěžují a chrání ji před volnými radikály i nepříznivými vlivy životního prostředí.

POUŽITÍ: Naneste ampul ... Číst dál
975 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 7 z 7
  • Popis
  • Složení

Vlastnosti

pro zdravou pleť

Čtrnáctidenní intenzivní ampulková kúra s čistým vitamínem C a mateří kašičkou. Vysoce dávkovaný vitamín C aktivuje tvorbu kolagenu, zlepšuje strukturu a pružnost pokožky. Ampulky pleť oživují, osvěžují a chrání ji před volnými radikály i nepříznivými vlivy životního prostředí.

POUŽITÍ: Naneste ampuli pod denní nebo noční péči. Jedna ampule vystačí na pět použití a měla by být spotřebována během jednoho týdne od otevření.

Tip: Vitamín C mj. podporuje pružnost tkáně a posiluje pleti vlastní obranyschopnost. Jako antioxidant působí vitamín C proti škodlivým vlivům životního prostředí a dodává pleti pružnost a vitalitu.

Aktivní látky:
• vitamín C
• mateří kašička
• vilín

Účinky:
• dodávají pleti pružnost
• redukují suché linky a vrásky
• podporují pleti vlastní imunitní systém
• aktivují syntézu kolagenu
• vypínají pokožku

Energy vysoce koncentrovaná vitamínová péče
Vitamíny jsou opravdovými multitalenty. Společně s minerálními látkami a stopovými prvky se počítají k esenciálním živinám. Platí mj. za vynikající antioxidanty a podporují výstavbu pleti vlastním kolagenem. V produktech péče o pleť chrání před škodlivými vlivy životního prostředí a dodávají unavené a bledé pokožce energii a zářivý vzhled.

K opětovnému růstu pleťových buněk přispívá zjeména vitamín A, díky kterému se může pleť také lépe bránit nepříznivým vlivům životního prostředí. Vitamín A pomáhá regeneraci pokožky, zpomaluje stárnutí pleti, působí proti předčasné tvorbě vrásek a zmírňuje stařecké skvrny.

Vitamín C v produktech péče o pleť chrání pokožku před volnými radikály, které poškozují buňky. Ty mohou proniknout do pokožky např. slunečním zářením. Vitamín C zadržuje tyto agresivní částečky na kůži a pomáhá je odstranit.

Také vitamín E působí jako lapač volných radikálů. Kombinace těchto dvou vitamínů je zajímavá i z toho důvodu, že vitamín E, který je spotřebováván vitamínem C, může vést k opětovné obnově funkce ochrany buněk. Vitamín E je vhodný zvláště pro sluncem namáhanou pleť, neboť zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, které způsobuje sluneční záření. Přirozeně vitamíny nenahrazují žádné sluneční filtry, ale jsou používány jako doplňkové látky. Dodávají pleti hedvábně jemný a hladký vzhled.

Aqua (Water), Propylene Glycol, Glycoproteins, Glutamic Acid, Glycine Soja (Soybean)Protein, Ceratonia Siliqua Gum, Ascorbic Acid, Phenoxyethonol, Valine, Threonine, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Dextron Sultute, Glycine, Sodium Benzoote, Potussium Sorbote, Carbomer, Triethanolamine

Revolution Hair
X

Right Click

No right click