Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
12025-Bagno_post_colore_250ml-0

Colore Bagno Post-Colore, 250 ml

Šampon po barvení
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/21.12025
Řada
skladem
After-Colour ShampooJemně vlasy čistí a odstraňuje alkalická rezidua barvy. Díky svému složení s kyselým pH předchází ztrátě intenzity a zářivosti barvy. Látka Chroma Save pomáhá zafixovat barevné pigmenty a prodloužit jejich trvanlivost a lesk.Colore Péče pro barvené vlasy ...Číst dál
266 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

After-Colour Shampoo

Jemně vlasy čistí a odstraňuje alkalická rezidua barvy. Díky svému složení s kyselým pH předchází ztrátě intenzity a zářivosti barvy. Látka Chroma Save pomáhá zafixovat barevné pigmenty a prodloužit jejich trvanlivost a lesk.

Colore
Péče pro barvené vlasy

Barva vlasů představuje důležitý prvek pro krásu a osobnost každé ženy. Proto by měla být neustále krásná, živá a zářivá. Barva vlasů však bývá ohrožována používáním příliš agresivních šamponů, vystavováním se UV záření a používáním stylingových produktů, které jsou málo šetrné k vlasovému vláknu. Zapotřebí je tedy zafixovat barevné pigmenty uvnitř vlasu a následně chránit intenzitu a trvanlivost zářivé barvy. Řada obsahuje složku Chroma Save, která je směsí přírodních antioxidantů, specifických pro péči po barvení. Chrání proteiny, které jsou přítomny ve vlasu před oxidačním stresem a zabraňuje blednutí barvy. Redukuje také škody, které jsou způsobeny častým fénováním a zároveň chrání před stresem způsobeným vlivy životního prostředí (smog, kouř, UV záření). Černý rybíz působí jako přirozený antioxidant a chrání před stárnutím buněk. Proteiny z hydrolyzované rýže vylepšují kvalitu vlasového vlákna a dodávají vlasům tvar a objem. Proteiny zároveň usnadňují rozčesávání vlasů a zanechávají je hedvábné a zářivé.

Intensive Aqua
Lázeňská péče pro Vaše vlasy

Voda představuje pramen krásy nejen pro naši pleť, ale i pro naše vlasy. Voda je komplexní složka, která je bohatá na aktivní prvky nezbytné pro lidský život. Jednou z nejvzácnější vod je voda vřídelního původu. Vitality´s využívá pro své produkty řady Intensive Aqua vřídelní vodu ze Spezzana. Tato voda obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebávání aktivních rostlinných složek, které byly pečlivě vybrány pro každý typ vlasů. Do vřídelní vody ze Spezzana byly přidány výtažky z olivových, pomerančových a klementinkových listů.

X

Right Click

No right click