Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
3294_6000_EB_GSC_nocni_krem_100_ml
Akce

Caviar Night Cream - limited edition Swarovski, 100 ml

Kaviárový noční krém - limitovaná edice
Výrobce
être belleêtre belle
8/3294-6000
Řada
skladem
Alternativní zboží
Při koupi tohoto výrobku získáte ZDARMA: 1x 3-Step Face Care Set Golden Skin Chitosan (8/3286-0001)1x Golden Skin Champagne 200 ml (8/1957-0000)Speciální dárkové balení s krystalky Swarovski - trvale zváhodněná cena!Vysoce hodnotný regenerační krém poskytuje pleti cílenou obnovu. Ak...Číst dál
1 195 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 14 z 14

Celý popis

Při koupi tohoto výrobku získáte ZDARMA:
1x 3-Step Face Care Set Golden Skin Chitosan (8/3286-0001)
1x Golden Skin Champagne 200 ml (8/1957-0000)

Speciální dárkové balení s krystalky Swarovski - trvale zváhodněná cena!

Vysoce hodnotný regenerační krém poskytuje pleti cílenou obnovu. Aktivní komplex účinných látek ze zlata a kaviáru zabraňuje epidermální ztrátě vlhkosti z pleti, a tím optimalizuje obsah vlhkosti pokožky. Regenerační vlastnosti krému propůjčují pleti hedvábný a vypnutý vzhled.

POUŽITÍ: večer naneste na pleť po aplikaci ampulí Golden Skin Caviar nebo 24h pěstícího gelu Golden Skin Caviar a lehce krém do pokožky vmasirujte.

Golden Skin revitalizační obnova
S 23karátovým zlatem a kaviárem. Exkluzivní kombinace účinných látek s obsahem 23karátového zlata, kaviáru, látky Immucell a medu podporuje obnovu buněk pro zářivě krásnou pleť. Stopové prvky obsažené v kaviáru, bílkoviny a minerální látky aktivují obnovu pokožky a vazbu vlhkosti v pleti, jíž dodávají regenerovaný a pružný vzhled.

Zlato osvobozuje pleť od balastních látek, zvyšuje obsah kyslíku v pleti a odstraňuje známky únavy. Zlato je také velmi dobrým povrchovým katalyzátorem. Láme světlo na povrchu pokožky, díky čemuž působí pokožka mladším dojmem. Pleť získává zároveň hladký a rovnoměrný vzhled.

Med pomáhá zásobovat pleť hydratací. Obsažené kyseliny přispívají k posílení kyselého ochranného pláště pokožky. Jemné, zklidňující a projasňující účinky medu zabraňují zánětům a pleti propůjčují hladký a hedvábný vzhled.

Kaviár představuje pro pleť velmi hodnotnou složku díky vysokému obsahu proteinů, lipidů, lecitinu a mnoha stopových prvků jako kobaltu, hořčíku, fosforu, křemíku, mědi a především zinku. Obsahuje také ve vodě rozpustné vitamíny a aminokyseliny. Pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu buněk a obsah hydratace v pokožce. Minerály mají na pleť současně posilující účinky. Dochází ke zpomalení procesu stárnutí a k podpoře reparačního systému pokožky.

Immucell je výtažek z kvasnic, který byl optimálně izolován a vyčištěn nejnovějšími biotechnologickými metodami. Výtažek z kvasnic má stimulační účinky a pozitivně ovlivňuje také látkovou výměnu pokožky.

Zlepšení pružnosti, elasticity, hydratace a hedvábnější pocit pleti o více než 38 % za 28 dnů.

X

Right Click

No right click