Argan for You Maschera, 250 ml

Pečující maska
Výrobce
she by SO.CAPshe by SO.CAP
9/ARG MASCH2
Řada
na dotaz
Beauty Mask For Hair

Maska na vlasy s arganovým olejem a beta-karotenem Revitalizuje a posiluje všechny typy vlasů bez zatížení. Zanechává je lehké, znovu navozuje optimální stav vlasového vlákna a chrání ho před předčasným zestárnutím. Arganový olej, který je bohatý na vitamín E a chrání vlasy před ... Číst dál
289 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 5 z 5
  • Popis

Beauty Mask For Hair

Maska na vlasy s arganovým olejem a beta-karotenem Revitalizuje a posiluje všechny typy vlasů bez zatížení. Zanechává je lehké, znovu navozuje optimální stav vlasového vlákna a chrání ho před předčasným zestárnutím. Arganový olej, který je bohatý na vitamín E a chrání vlasy před volnými radikály a beta-karoten obnovuje energetické rezervy vlasového vlákna a chrání před poškozením UV paprsky. Vlasy jsou obnovovány zevnitř a jsou neuvěřitelně jemné, leské a hydratované.

ARGAN FOR YOU
Pěstící řada na vlasy s arganovým olejem a beta-karotenem. Inspirovali jsme se přírodou, abychom Vám nabídli ARGAN FOR YOU, vyjímečnou řadu výrobků, která pečuje o zdraví a kondici vlasů a viditelně zlepšuje výsledek všech ošetření jako je styling a barvení. Složení výrobků ARGAN FOR YOU jsou obohacená o arganový olej, vyjímečnou složku získanou z bobulí Arganu, která chránila pleť a vlasy arabských žen před agresivním vlivem slunce a pouště. Arganový olej se získává za studena z plodů rostliny Argania Spinosa, což je strom vysoký 8–10 metrů, může růst až 150–200 let v těžkých životních podmínkách. Tato vzácná rostlina roste pouze v oblasti Souss, trojúhelníku mezi Marakeší, Agadirem a Atlantickým oceánem.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click