Argan for You Crema, 150 ml

Pečující krém pro vlnité vlasy
Výrobce
she by SO.CAPshe by SO.CAP
9/ARG CREMA
Řada
skladem
Beauty Cream for Curly Hair

Krém na vlnité vlasy s arganovým olejem a Hairdensyl komplexem. Proti krepatění vlasů bez oplachování. Pěstící krém bez oplachování ideální na přírodně vlnité nebo natrvalené vlasy. Obohacen o arganový olej a Hairdensyl, komplex proteinů a aminokyselin mořského původu, chr ... Číst dál
265 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 5 z 5
  • Popis

Beauty Cream for Curly Hair

Krém na vlnité vlasy s arganovým olejem a Hairdensyl komplexem. Proti krepatění vlasů bez oplachování. Pěstící krém bez oplachování ideální na přírodně vlnité nebo natrvalené vlasy. Obohacen o arganový olej a Hairdensyl, komplex proteinů a aminokyselin mořského původu, chrání a posiluje vlasy, dodává objem a elasticitu. Kadeře jsou více v pohybu, jemné a bez krepatění.

ARGAN FOR YOU
Pěstící řada na vlasy s arganovým olejem a beta-karotenem. Inspirovali jsme se přírodou, abychom Vám nabídli ARGAN FOR YOU, vyjímečnou řadu výrobků, která pečuje o zdraví a kondici vlasů a viditelně zlepšuje výsledek všech ošetření jako je styling a barvení. Složení výrobků ARGAN FOR YOU jsou obohacená o arganový olej, vyjímečnou složku získanou z bobulí Arganu, která chránila pleť a vlasy arabských žen před agresivním vlivem slunce a pouště. Arganový olej se získává za studena z plodů rostliny Argania Spinosa, což je strom vysoký 8–10 metrů, může růst až 150–200 let v těžkých životních podmínkách. Tato vzácná rostlina roste pouze v oblasti Souss, trojúhelníku mezi Marakeší, Agadirem a Atlantickým oceánem.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click