Argan for You Light Oil, 100 ml

Pečující extra lehký olej ve spreji
Výrobce
she by SO.CAPshe by SO.CAP
9/ARG SPRAY
Řada
skladem
Beauty Oil Spray for Hair

Extra lehký pěsticí olej na vlasy ve spreji s beta-karotenem a arganovým olejem. Vyživuje, chrání a rozzáří Vaše vlasy. Extralehký olej ve spreji může být použit kdykoli během dne pro hydrataci vlasů, zanechá je zářivé, lesklé a chráněné. Vzhledem ke své struktuře je tento p ... Číst dál
479 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4
  • Popis

Beauty Oil Spray for Hair

Extra lehký pěsticí olej na vlasy ve spreji s beta-karotenem a arganovým olejem. Vyživuje, chrání a rozzáří Vaše vlasy. Extralehký olej ve spreji může být použit kdykoli během dne pro hydrataci vlasů, zanechá je zářivé, lesklé a chráněné. Vzhledem ke své struktuře je tento pěstící olej vhodný také na jemné vlasy. Okamžitě se vstřebá.

ARGAN FOR YOU
Pěstící řada na vlasy s arganovým olejem a beta-karotenem. Inspirovali jsme se přírodou, abychom Vám nabídli ARGAN FOR YOU, vyjímečnou řadu výrobků, která pečuje o zdraví a kondici vlasů a viditelně zlepšuje výsledek všech ošetření jako je styling a barvení. Složení výrobků ARGAN FOR YOU jsou obohacená o arganový olej, vyjímečnou složku získanou z bobulí Arganu, která chránila pleť a vlasy arabských žen před agresivním vlivem slunce a pouště. Arganový olej se získává za studena z plodů rostliny Argania Spinosa, což je strom vysoký 8–10 metrů, může růst až 150–200 let v těžkých životních podmínkách. Tato vzácná rostlina roste pouze v oblasti Souss, trojúhelníku mezi Marakeší, Agadirem a Atlantickým oceánem.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click