ddd0
ddd0
Energy C Mousse - RH

Energy C Mousse, 30 g

Energy C Mousse
Výrobce
etre belleetre belle
8/3283-KABI
Řada
na dotaz
Základ tvoří řasy a vysoce koncentro­vaný vitamín C. Transparentní jem­ná pěna vytváří perfektní základ pro masážní médium. Účinkuje podobně jako revitalizační hydratační maska a představuje ideální gelový základ pro masáž vějířovitým štětcem. Indikace: pro všechny typy pleti.

POUŽITÍ: Do misky nali ... Read more
989 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1
  • Description

Vlastnosti

pro všechny typy pleti, pro hydrataci pleti, pro revitalizaci

Základ tvoří řasy a vysoce koncentro­vaný vitamín C. Transparentní jem­ná pěna vytváří perfektní základ pro masážní médium. Účinkuje podobně jako revitalizační hydratační maska a představuje ideální gelový základ pro masáž vějířovitým štětcem. Indikace: pro všechny typy pleti.

POUŽITÍ: Do misky nalijte 30 ml vody a rov­noměrně přidejte Energy C Mousse, abyste pokryli celou plochu misky. Nechte působit pár vteřin a nako­nec obsah misky promíchejte štět­cem pro vytvoření homogenního gelu. Štětcem směs naneste na obli­čej a proveďte masáž vějířovitým štětcem. Nakonec gel umyjte.

Tip: Ideální pro letní masáž, maska a masážní médium v jednom. Nemastné složení s vitamínem C je vhodné pro kombinaci s masáží vějířovitým štětcem.

Aktivní látky:
• řasa
• vitamín C
• rakytník řešetlákový
• rozmarýn

Účinky:
• chladí
• osvěžuje
• působí jako revitalizační hydratační maska

Energy vysoce koncentrovaná vitamínová péče
Vitamíny jsou opravdovými multitalenty. Společně s minerálními látkami a stopovými prvky se počítají k esenciálním živinám. Platí mj. za vynikající antioxidanty a podporují výstavbu pleti vlastním kolagenem. V produktech péče o pleť chrání před škodlivými vlivy životního prostředí a dodávají unavené a bledé pokožce energii a zářivý vzhled.

K opětovnému růstu pleťových buněk přispívá zjeména vitamín A, díky kterému se může pleť také lépe bránit nepříznivým vlivům životního prostředí. Vitamín A pomáhá regeneraci pokožky, zpomaluje stárnutí pleti, působí proti předčasné tvorbě vrásek a zmírňuje stařecké skvrny.

Vitamín C v produktech péče o pleť chrání pokožku před volnými radikály, které poškozují buňky. Ty mohou proniknout do pokožky např. slunečním zářením. Vitamín C zadržuje tyto agresivní částečky na kůži a pomáhá je odstranit.

Také vitamín E působí jako lapač volných radikálů. Kombinace těchto dvou vitamínů je zajímavá i z toho důvodu, že vitamín E, který je spotřebováván vitamínem C, může vést k opětovné obnově funkce ochrany buněk. Vitamín E je vhodný zvláště pro sluncem namáhanou pleť, neboť zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, které způsobuje sluneční záření. Přirozeně vitamíny nenahrazují žádné sluneční filtry, ale jsou používány jako doplňkové látky. Dodávají pleti hedvábně jemný a hladký vzhled.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click