Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
uk

Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině

Specialisti Olio Sublime, 30 ml

Čistý přírodní olej
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/21.14012
Sublime Oil

Olej byl vytvořen smícháním několika druhů vzácných olejů: arganového v bio kvalitě s certifikátem Ecocert, oleje ze sladkých mandlí a oleje z meruňkových jader. Směs těchto přírodních olejů hydratuje a vyživuje vlasy i pokožku. Smícháním pár kapek oleje s dalšími produkty řady Intensive ... Číst dál
499 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 2 z 2

Celý popis

Sublime Oil

Olej byl vytvořen smícháním několika druhů vzácných olejů: arganového v bio kvalitě s certifikátem Ecocert, oleje ze sladkých mandlí a oleje z meruňkových jader. Směs těchto přírodních olejů hydratuje a vyživuje vlasy i pokožku. Smícháním pár kapek oleje s dalšími produkty řady Intensive Aqua dojde k jejich dalšímu obohacení.

Specialisti
Připravují, doplňují, chrání.

Produky řady Specialisti jsou speciálními spojenci, kteří doplňují a kompletují ostatní řady produktů Intensive Aqua. Čtyři neobyčejné přípravky jsou ideální pro oživení služeb na salonu a pro realizaci osobního ošetření na míru každého klienta.

Intensive Aqua
Lázeňská péče pro Vaše vlasy

Voda představuje pramen krásy nejen pro naši pleť, ale i pro naše vlasy. Voda je komplexní složka, která je bohatá na aktivní prvky nezbytné pro lidský život. Jednou z nejvzácnější vod je voda vřídelního původu. Vitality´s využívá pro své produkty řady Intensive Aqua vřídelní vodu ze Spezzana. Tato voda obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebávání aktivních rostlinných složek, které byly pečlivě vybrány pro každý typ vlasů. Do vřídelní vody ze Spezzana byly přidány výtažky z olivových, pomerančových a klementinkových listů.

X

Right Click

No right click