Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
strabilia_stira veloce

Stira Veloce, 500 ml

Škrob
Výrobce
mil mil 76mil mil 76
1/08212
Řada
skladem
STRABILIA STIRA VELOCE - PRO ZÁŘIVÉ LÁTKY Vysoce praktický škrobicí sprej, který učiní žehlení zajímavějším, oživí látky a zároveň je delikátně provoní. Lze ho použít jak pro napařovací tak i suché žehličky. Instrukce pro použití: před užitím řádně protřepejte...Číst dál
65 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 2 z 2

Celý popis

STRABILIA STIRA VELOCE - PRO ZÁŘIVÉ LÁTKY

Vysoce praktický škrobicí sprej, který učiní žehlení zajímavějším, oživí látky a zároveň je delikátně provoní. Lze ho použít jak pro napařovací tak i suché žehličky.

Instrukce pro použití: před užitím řádně protřepejte.Otočte víčkem dokud se červená značka neobjeví v otvoru označeném šipkou. Nastříkejte na látku ze vzdálenosti asi 25 cm, nádobku držte mírně nakloněnou.

Upozornění: chraňte před chladem. Nádoba je pod stálým tlakem. Nevystavujte slunečním paprskům, ani teplotám přesahujícím 50 stupňů Celsia. Nádobu neničte a nespalujte ani po úplném vypotřebování. Nestříkejte do plamenů nebo na rozžhavené povrchy. Zabraňte vdechnutí a zasažení očí. Držte ve vzdálenosti od všech zdrojů tepla. Nekuřte. Uchovejte z dosahu dětí. Nepoužívejte výrobek v nadměrném/nepřiměřeném množství. 13% obsahu je hořlavina. Neobsahuje CFC.

X

Right Click

No right click