Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
uk

Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině

Equilibrio Bagno Sebo-Equilibrante, 250 ml

Šampon regulující maz
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/21.12036
Sebo-Balancing Shampoo

Čistí vlasy do hloubky velmi jemným, avšak mimořádně účinným způsobem. Zinek PCA pomáhá eliminovat nadbytečný maz, vlasy se zdají být lehčí a vitálnější. Díky zinku PCA dochází rovněž k regulaci enzymatického kožního systému. Obsahuje rovněž kyselinu salicylovou.

Equilibrio
Péče ... Číst dál
266 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 5 z 5

Celý popis

Sebo-Balancing Shampoo

Čistí vlasy do hloubky velmi jemným, avšak mimořádně účinným způsobem. Zinek PCA pomáhá eliminovat nadbytečný maz, vlasy se zdají být lehčí a vitálnější. Díky zinku PCA dochází rovněž k regulaci enzymatického kožního systému. Obsahuje rovněž kyselinu salicylovou.

Equilibrio
Péče redukující tvorbu mazu

Nadměrná produkce mazu činí pokožku mastnou a vlasy zatížené. Přítomnost nadbytečného mazu mění správnou hodnotu pH a stojí za vznikem příznivých podmínek pro bakteriální a mikrobiální růst. Zapotřebí je tedy hydratace vlasů a pokožky hlavy, regulace funkce mazových žláz a odstranění nadbytečného mazu. Řada obsahuje výtažky z lopuchu, které působí anti-septicky a regulují maz. Sebocomplex reguluje mazové žlázy a redukuje sekreci mazu

Intensive Aqua
Lázeňská péče pro Vaše vlasy

Voda představuje pramen krásy nejen pro naši pleť, ale i pro naše vlasy. Voda je komplexní složka, která je bohatá na aktivní prvky nezbytné pro lidský život. Jednou z nejvzácnější vod je voda vřídelního původu. Vitality´s využívá pro své produkty řady Intensive Aqua vřídelní vodu ze Spezzana. Tato voda obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebávání aktivních rostlinných složek, které byly pečlivě vybrány pro každý typ vlasů. Do vřídelní vody ze Spezzana byly přidány výtažky z olivových, pomerančových a klementinkových listů.

+420 775 775 140

Revolution Hair

Vítáme Vás na stránkách firmy Revolution Hair, distributora profesionální vlasové a pleťové kosmetiky.

Nabízíme moderní, šetrné barvy na vlasy, barvy bez amoniaku, šampony, balzámy, vlasové kúry, perfektní styling, prodlužování vlasů, ale i pleťové krémy a jiné pěstící přípravky na specifické problémy s pletí. Jedná se o profesionální produkty renomovaných značek, které distribuuje firma Revolution Hair do kadeřnických a kosmetických salonů jako výhradní distributor pro Českou a Slovenskou republiku*.

Naše značky: Alfaparf Milano, Vitality's, SHE by SO.CAP, PANDA, être belle, Dr. med. Christine Schrammek, Clinians, MIL MIL, Delice Solaire, Intesa, Malizia.

(*Výhradní distributor značky Dr. med. Christine Schrammek pouze pro ČR.)

Jsme tu pro Vás

Po: 7:00-15:30
Út: 7:00-15:30
St: 7:00-15:30
Čt: 7:00-15:30
Pá: 7:00-15:30

Belnická 653

252 42 Jesenice

Česká republika

Sledujte nás

facebook contact icon instagram contact icon

Nabídka zaměstnání

Technolog

  • barber trendy
  • Alfaparf Milano
  • Vitality's

Reprezentant

  • Divize Beauty (východní Čechy, Vysočina, střední Čechy-západní část, Jižní Čechy)
  • Divize Hair (Praha, střední Čechy, severní Čechy, Jižní Čechy, Vysočina)

Pro bližší informace pište na info@revolutionhair.cz

Rekreace v Krkonoších

X

Right Click

No right click