Relax Trattamento Dermo Calmente e Lenitivo, 100 ml

Zklidňující ošetření
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/21.14171
Řada
skladem
Dermo-calming Soothing Treatment

Hydratuje vlasy do hloubky a díky obsaženým aminokyselinám navrací pokožce správnou hydrolipidovou rovnováhu. Zmírňuje podráždění a odstraňuje začervenání, která jsou způsobena vlivy prostředí, stresem nebo příliš agresivními ošetřeními. Obsahuje také zklidňující alla ... Číst dál
490 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4
  • Popis

Vlastnosti

pro citlivou pokožku

Dermo-calming Soothing Treatment

Hydratuje vlasy do hloubky a díky obsaženým aminokyselinám navrací pokožce správnou hydrolipidovou rovnováhu. Zmírňuje podráždění a odstraňuje začervenání, která jsou způsobena vlivy prostředí, stresem nebo příliš agresivními ošetřeními. Obsahuje také zklidňující allantoin.

Relax
Péče pro zklidnění pokožky

Neustále stoupá počet lidí s citlivou pokožkou, která má sklony k snadnému podráždění. Nadměrná citlivost způsobuje začervenání, suchost, svědění, podráždění a někdy i šupinatění pokožky. Aby se předešlo těmto nepříjemnostem, je zapotřebí hloubková hydratace, která uvolňuje pokožku hlavy. Přípravky obsahují výtažek z třezalky, která má zklidňující účinky a D-panthenol, který hydratuje a dodává vlasům lesk.

Intensive Aqua
Lázeňská péče pro Vaše vlasy

Voda představuje pramen krásy nejen pro naši pleť, ale i pro naše vlasy. Voda je komplexní složka, která je bohatá na aktivní prvky nezbytné pro lidský život. Jednou z nejvzácnější vod je voda vřídelního původu. Vitality´s využívá pro své produkty řady Intensive Aqua vřídelní vodu ze Spezzana. Tato voda obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebávání aktivních rostlinných složek, které byly pečlivě vybrány pro každý typ vlasů. Do vřídelní vody ze Spezzana byly přidány výtažky z olivových, pomerančových a klementinkových listů.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click