Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
BALSAMO

Sole Balsamo Risttrutturante Senza Risciacquo, 150 ml

Rekonstrukční balzám bez oplachování po opalování
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/21.15007
Řada
skladem
No-Rinse Restructuring CondicionerS jednoduchou a rychlou aplikací, která nevyžaduje dobu působení. Obsahuje bio arganový olej a středomořský med. Obnovuje povrch poškozeného vlasu, redukuje antistatický efekt, hydratuje a regeneruje dehydratované vlasy.Sole Pro hedvábný vzhled slunce...Číst dál
349 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 6 z 6

Celý popis

No-Rinse Restructuring Condicioner

S jednoduchou a rychlou aplikací, která nevyžaduje dobu působení. Obsahuje bio arganový olej a středomořský med. Obnovuje povrch poškozeného vlasu, redukuje antistatický efekt, hydratuje a regeneruje dehydratované vlasy.

Sole
Pro hedvábný vzhled sluncem políbených vlasů

Sluneční péče Vitality´s Sole ochrání Vaše vlasy před nepříznivými vlivy slunce, soli, chlóru, UV záření i před úbytkem keratinu ve vlasech. Termální voda ze Spezzana spolu s výtažky z listů olivovníku, klementinek a pomerančů poskytne vlasům optimální množství hydratace, výživy a působí i jako antioxidant. Středozemní med navíc vlasy zjemňuje a propůjčuje jim neodolatelný lesk. Nezatěžuje, vlasy jsou zářivější, hydratované a díky antistatickému efektu jsou také snadno rozčesatelné.

Intensive Aqua
Lázeňská péče pro Vaše vlasy

Voda představuje pramen krásy nejen pro naši pleť, ale i pro naše vlasy. Voda je komplexní složka, která je bohatá na aktivní prvky nezbytné pro lidský život. Jednou z nejvzácnější vod je voda vřídelního původu. Vitality´s využívá pro své produkty řady Intensive Aqua vřídelní vodu ze Spezzana. Tato voda obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebávání aktivních rostlinných složek, které byly pečlivě vybrány pro každý typ vlasů. Do vřídelní vody ze Spezzana byly přidány výtažky z olivových, pomerančových a klementinkových listů.

X

Right Click

No right click