Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Vzorek_bez_obrazku_na_shop

Nutriactive Bagno Nutritivo, 10 ml

Vyživující šampon - vzorek
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/99.12024
Alternativní zboží
Nourishing ShampooVyživuje suché vlasy a dodává jim hloubkovou hydrataci. Obsahuje kvaternizovanou gumu guar, která o vlasy pečuje, propůjčuje jim hebkost a usnadňuje rozčesávání.Nutriactive Péče pro výživu a hydrataci vlasů do hloubky Každodenní používání agresivních kosmet...Číst dál
19 Kč

Celý popis

Nourishing Shampoo

Vyživuje suché vlasy a dodává jim hloubkovou hydrataci. Obsahuje kvaternizovanou gumu guar, která o vlasy pečuje, propůjčuje jim hebkost a usnadňuje rozčesávání.

Nutriactive
Péče pro výživu a hydrataci vlasů do hloubky

Každodenní používání agresivních kosmetických přípravků, žehliček a fénů s výsokými teplotami vlasy vysušuje a činí je křehčí. Suché a unavené vlasy jsou pak mdlé, slabé ve své struktuře a jsou obtížně rozčesatelné. Abychom měli vlasy jemné, lesklé a plné života je zapotřebí vyživit vlasy do hloubky, hydratovat pokožku hlavy a zajistit jim správnou jemnost a rozčesatelnost. Řada využívá aktivní prvky ze světlicového oleje, které vyživují do hloubky vlasy i pokožku hlavy. Pří¬pravky obsahují také látku sericin, jež upravuje poškozenou kutikulu a obnovuje hydrataci kapilár.

Intensive Aqua
Lázeňská péče pro Vaše vlasy

Voda představuje pramen krásy nejen pro naši pleť, ale i pro naše vlasy. Voda je komplexní složka, která je bohatá na aktivní prvky nezbytné pro lidský život. Jednou z nejvzácnější vod je voda vřídelního původu. Vitality´s využívá pro své produkty řady Intensive Aqua vřídelní vodu ze Spezzana. Tato voda obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebávání aktivních rostlinných složek, které byly pečlivě vybrány pro každý typ vlasů. Do vřídelní vody ze Spezzana byly přidány výtažky z olivových, pomerančových a klementinkových listů.

X

Right Click

No right click