Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
uk

Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině

Re-Integra Trattamento Riparatore Multilevel, 12x7 ml

Rekonstrukční mnohaúrovňové ošetření
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/21.14014
Multilevel Repairing Treatment

Rekonstruuje vlasy do hloubky a zlepšuje regeneraci keratinu. Obě ampulky jsou obohaceny o složku Vitacell-Repair a dodávají vlasům ve fázi růstu neobyčejnou vitalitu a sílu.

Ampule A zaručuje hloubkovou rekonstrukci díky směsi aminokyselin, které zajišťují hloubkovou r ... Číst dál
749 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 3 z 3

Celý popis

Multilevel Repairing Treatment

Rekonstruuje vlasy do hloubky a zlepšuje regeneraci keratinu. Obě ampulky jsou obohaceny o složku Vitacell-Repair a dodávají vlasům ve fázi růstu neobyčejnou vitalitu a sílu.

Ampule A zaručuje hloubkovou rekonstrukci díky směsi aminokyselin, které zajišťují hloubkovou rekonstrukci. Ceramidy posilují strukturu vlasového vlákna a keratin vlas rekonstruuje a utěsňuje.

Ampule B obnovuje správné pH vlasu díky ovocným kyselinám, které jsou schopny uzavírat šupinky. Minerální soli spolu s panthenolem remineralizují vlasy a dodávají jim neodolatelný lesk. Ovocné kyseliny obnovují správné pH vlasového vlákna a uzavírají šupinky. Obsažený D-panthenol hydratuje a rozjasňuje.


Re-Integra
Pro rekonstrukci a obnovu krásy Vašich vlasů

Stres, špatné stravování, smog, agresivní přípravky i špatné kosmetické návyky poškozují a oslabují vlasy. Zapotřebí je tedy obnovit správnou rovnováhu živin. Re-Integra přináší vlasům všechny důležité složky pro jejich zdraví a dobrou kondici. Minerální soli a cukry z datlí působí na hloubkovou hydrataci a lesk, keratin a aminokyseliny rekonstruují ceramidy pro výživu vlasů a látka Vitacell-Repair stimuluje proces keratinizace na úrovni folikulu pro hloubkovou rekonstrukci vlasů. Tato látka vynikajícím způsobem bojuje proti stárnutí a zeslabení vlasové struktury díky kmenovým buňkám z vinné révy.

Intensive Aqua
Lázeňská péče pro Vaše vlasy

Voda představuje pramen krásy nejen pro naši pleť, ale i pro naše vlasy. Voda je komplexní složka, která je bohatá na aktivní prvky nezbytné pro lidský život. Jednou z nejvzácnější vod je voda vřídelního původu. Vitality´s využívá pro své produkty řady Intensive Aqua vřídelní vodu ze Spezzana. Tato voda obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebávání aktivních rostlinných složek, které byly pečlivě vybrány pro každý typ vlasů. Do vřídelní vody ze Spezzana byly přidány výtažky z olivových, pomerančových a klementinkových listů.

X

Right Click

No right click