Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
SDL V shampoo
Doprodej

Volume Magnifying Shampoo, 250 ml

Objemový šampon
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F10020
Řada
skladem
Podporuje objem vlasů bez zatížení. S inovativním složením a jemnou konzistencí, která působí na povrchu i u kořínků vlasového vlákna. Dodává vlasům tvar a fantastický objem. Díky aktivní látce Hyper Volume dochází k zesílení vlasového vlákna, což zaručuje úžasný ob...Číst dál
Běžně 285 Kč 199 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 2 z 2

Celý popis

Podporuje objem vlasů bez zatížení. S inovativním složením a jemnou konzistencí, která působí na povrchu i u kořínků vlasového vlákna. Dodává vlasům tvar a fantastický objem. Díky aktivní látce Hyper Volume dochází k zesílení vlasového vlákna, což zaručuje úžasný objem. Již po jediném ošetření jsou vlasy viditelně objemnější a neuvěřitelně lehké.


Beauty program pro zdravé a krásné vlasy


Díky složení, které je bohaté na precizně vybrané a optimálně koncentrované aktivní prvky, je řada Semi di Lino schopna zkvalitnit každý typ vlasového vlákna. Produkty navíc obsahují dva komplexy, které se nacházejí v každém výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzivní složku - výtažek z lněného semínka, který rozzáří vlasy absolutním leskem a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetřuje a pečuje o všechny typy vlasů.
Color Fix komplex obsahuje inovativní směs UVA a UVB filtrů, které spolu s obsaženými antioxidanty pomáhají chránit barvu, prodloužit její lesk a intenzitu.
Na oba komplexy se však váží i další aktivní látky, které uspokojují potřeby všech typů vlasů a optimalizují stav vlasového vlákna. Všechny výrobky řady Semi di Lino jsou bez „nepřátelských“ ingrediencí a neobsahují sulfáty, parabeny, parafíny, minerální oleje a alergeny.

X

Right Click

No right click