Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
SDL DIS shampoo
Doprodej

Discipline Frizz Control Shampoo, 250 ml

Šampon proti krepatění
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F11023
Díky příjemné mléčné textuře zjemňuje vlasy bez zatížení. Vlasy jsou snadno upravitelné a lesklé. Složení je obohaceno o mandlové máslo, které má schopnost znovu definovat tvar vlákna. Pro výjimečně hladké nebo perfektně vlnité vlasy. S rozjasňujícím účinkem proti kre...Číst dál
285 Kč-30%199 Kč

Celý popis

Díky příjemné mléčné textuře zjemňuje vlasy bez zatížení. Vlasy jsou snadno upravitelné a lesklé. Složení je obohaceno o mandlové máslo, které má schopnost znovu definovat tvar vlákna. Pro výjimečně hladké nebo perfektně vlnité vlasy. S rozjasňujícím účinkem proti krepatění, který trvá 72 hodin i v 90 % vlhkosti.

Beauty program pro zdravé a krásné vlasy

Díky složení, které je bohaté na precizně vybrané a optimálně koncentrované aktivní prvky, je řada Semi di Lino schopna zkvalitnit každý typ vlasového vlákna. Produkty navíc obsahují dva komplexy, které se nacházejí v každém výrobku: Shine Fix a Color Fix.
Shine Fix komplex obsahuje exkluzivní složku - výtažek z lněného semínka, který rozzáří vlasy absolutním leskem a uhladí povrch vlasového vlákna. Ošetřuje a pečuje o všechny typy vlasů.
Color Fix komplex obsahuje inovativní směs UVA a UVB filtrů, které spolu s obsaženými antioxidanty pomáhají chránit barvu, prodloužit její lesk a intenzitu.
Na oba komplexy se však váží i další aktivní látky, které uspokojují potřeby všech typů vlasů a optimalizují stav vlasového vlákna. Všechny výrobky řady Semi di Lino jsou bez „nepřátelských“ ingrediencí a neobsahují sulfáty, parabeny, parafíny, minerální oleje a alergeny.

X

Right Click

No right click