Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
5071_24_hour_facial_care_cream_50_ml

24-Hour Facial Care Cream, 50 ml

24 hodinový pleťový krém
Výrobce
être belleêtre belle
8/5071-0000
Řada
skladem
Alternativní zboží
Jemný a rychle se vstřebávající 24hodinový krém pro denní péči o nečistou a mastnou pleť. Spolehlivá antibakteriální ochrana před nečistotami pleti a vnějšími vlivy životního prostředí - pro dlouhodobě čistý a zářivý vzhled pleti plný zdraví.Použití: nanášejte na ...Číst dál
630 Kč

Celý popis

Jemný a rychle se vstřebávající 24hodinový krém pro denní péči o nečistou a mastnou pleť. Spolehlivá antibakteriální ochrana před nečistotami pleti a vnějšími vlivy životního prostředí - pro dlouhodobě čistý a zářivý vzhled pleti plný zdraví.

Použití: nanášejte na obličej ráno a večer po vyčištění pleti čisticím gelem Pure a po tonizaci osvěžujícím tonikem. Jemně přípravek vmasírujte. Je vhodný zvláště pro nečistou, mastnou a podrážděnou pleť. Optimálně jej lze zkombinovat také s Purity Intense enzymatickým peelingem a maskou.

Tip: je také ideální i jako základ pod make-up.

Péče o nečistou pleť - nečistá pleť vyžaduje speciální, vysoce účinnou a na sebe navazující péči, která vylepší vzhled pleti a zároveň vrátí pokožce ztracenou rovnováhu.
1. FÁZE - čištění, tonizace a peeling
- Pure Cleansing gel  
- Refreshing Toning Gel
- Gentle Enzyme Scrub + Mask

2. FÁZE - hloubkové čištění pleti zakončené lokálním ošetřením
- Purifiyng gel

3. FÁZE - ampule a maska
- SK-10 Ampoules
- Anti-acne Powder Mask (Při pravidelném ošetřování pleti klientky na salonu není zapotřebí při každé návštěvě použití masky - pouze v závislosti na stavu pleti).

4. FÁZE - obličejová péče
- 24-Hour Facial Care Cream  nebo v akutních případech
- "SOS" Ultra-Effect Facial Fluid 

Doporučení: podpořte péči o pleť také častým pobytem na čerstvém vzduchu a zdravou, vyváženou stravou.

Purity Intense pro nečistou pleť
Účinná inovativní péče pro obličej, krk a dekolt určená pro nečistou mastnou pleť a aknózní pokožku. Pro účinné a viditelné vylepšení povrchu pokožky a pro zářivou pleť. Nečistoty pleti nejsou v žádném případě ojedinělým problémem. Postižená bývá však nejen mladá pleť, nečistá pokožka může představovat problém i dlouhou dobu po skončení pubertálního období a může stále vyžadovat speciální péči. Aby byla tato péče pokožce nabídnuta, sází značka etre belle na kombinaci inovativních účinných látek, které pleť viditelně a účinně vylepšují.

• bez parabenů
• bez silikonů
• bez minerálních olejů
• bez alergenních parfémovaných olejů
• dermatologicky testováno

X

Right Click

No right click