Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
3809

1 Month Eye Perfection Care Set, 2x12 ml

Oční set pro krásné oči za 1 měsíc
Výrobce
être belleêtre belle
8/3809-0000
Řada
skladem
Set s intenzivním korekčním účinkem je ideálnim spojencem pro perfektní vzhled očních partií. Dva na sebe navazující kroky dokáží již za 14 dní zpevnit oční okolí, redukovat suché linky a vrásky, i viditelně zmírnit tmavé kruhy pod očima a slzné váčky. Díky tomuto inova...Číst dál
2 450 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 2 z 2

Celý popis

Set s intenzivním korekčním účinkem je ideálnim spojencem pro perfektní vzhled očních partií. Dva na sebe navazující kroky dokáží již za 14 dní zpevnit oční okolí, redukovat suché linky a vrásky, i viditelně zmírnit tmavé kruhy pod očima a slzné váčky. Díky tomuto inovativnímu konceptu viditelně zdokonalíte vzhled Vašeho očního okolí již za jeden měsíc. Účinnost obou sér je umocněna v kombinaci se světelnou terapií a mikrovibracemi. Zároveň dochází ke zvýšení vyhlazujících a obnovujících účinků. Měsíční kúra je rozdělena do dvou kroků po 14 dnech.

„RE-FILL“ Serum - doplňující sérum + světelná terapie
Okamžitě vyhlazující a vrásky vyplňující oční sérum obsahuje mořský plankton, perskou akácii a komplex s obsahem kyseliny hyaluronové a kolagenu. Sérum aktivuje zpevnění kolagenové struktury a vyplňuje zásobárny vlhkosti pleti pro zajištění optimálního přenosu aktivních látek. Povolená pleť, viditelnost vrásek, tmavých kruhů pod očima a slzných váčků je hloubkově zmírněna. Víčka působí pevnějším dojmem a oční partie získávají svěží vzhled. Ve spojení se světelnou terapií dochází k ativaci látkové výměny, díky čemuž mohou být účinné látky lépe pletí přijaty.

POUŽITÍ: ráno a večer aplikujte pomocí přístroje po dobu 14 dní.

„RE-STRUCTURE“ serum - obnovující sérum + světelná terapie + mikrovibrace
Intenzivně obnovující oční sérum redukuje vrásky, mořské účinné látky stimulují obnovu buněk a aktivují hloubkovou hydrataci pokožky. Rostlinné výtažky z krokusu a perské akácie dodávají očním partiím zpevněný a mladší vzhled. Víčka působí pevnějším dojmem a dochází i k výraznému zmírnění tmavých kruhů pod očima a slzných váčků. Ve spojení se světelnou terapií a mikrovibracemi je aktivována látková výměna, následné mikrovibrace vypínají tkáň a lépe odlučují nahromaděnou vodu a balastní látky.

POUŽITÍ: ráno a večer aplikujte pomocí přístroje po dobu 14 dní.

Hyaluronic3 pro pleť s nedostatkem hydratace
Kyselina hyaluronová disponuje schopností vázat ve velkém množství vodu. Ta je důležitou součástí pokožky pro vyvážený obsah hydratace, pro pevnost a elasticitu. Díky multiaktivnímu komplexu kyseliny hyaluronové, který je v řadě hyaluronic3 obsažen, dochází k reaktivaci zásobáren vlhkosti v pleti a k jejich vyplnění. Díky tomuto inteligentnímu víceúrovňovému systému je pleť přirozeně vyplněna zevnitř. Peptidy, které dodávají pleti strukturu, podporují tento intenzivně hydratační a jemně modelační pěstící účinek.

Zvýšená hydratace pleti již po dvou hodinách až o 79 %

X

Right Click

No right click