Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč

Restructuring Two-phase Treatment for Coloured Hair, 200 ml

Rekonstrukční dvoufázová péče pro barvené vlasy
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/30.14016
Řada
skladem
Dvoufázová bezoplachová kúra vyživuje vlasy a uzavírá šupiny vlasového vlákna, díky čemuž zaručuje lepší odraz světla a zářivou barvu. Bílá fáze obsahuje vysoké procento éterických olejů, které po smíchání s růžovou fází vytvářejí jemnou emulzi. Kúra propůjčuje vlasům zářivý lesk a snadné rozčesáván ... Číst dál
299 Kč
  • Popis

Vlastnosti

pro barvené vlasy, pro ochranu, obnovu a lesk

Dvoufázová bezoplachová kúra vyživuje vlasy a uzavírá šupiny vlasového vlákna, díky čemuž zaručuje lepší odraz světla a zářivou barvu. Bílá fáze obsahuje vysoké procento éterických olejů, které po smíchání s růžovou fází vytvářejí jemnou emulzi. Kúra propůjčuje vlasům zářivý lesk a snadné rozčesávání bez zatížení. Složení bezoplachové kúry je obohaceno o složku Keravit s obsahem rostlinných bílkovin.

Technica
Speciální péče po barvení
bez parabenů
Technica je specifickou řadou péče o vlasy, která vznikla za účelem profesionální péče po barvení přípravky Vitality´s. Produkty řady Technica využívají technologii Color+, která uzamyká barvu ve vlasovém vláknu a vytváří kolem něj ochranný film. Díky tomu prodlužuje trvanlivost barvy. Výsledkem je 40% zvýšení dlouhotrvajícího účinku barvení a trvanlivosti barvy. Přípravky řady Technica neobsahují parabeny ani tenzidy sulfátů, díky čemuž nedochází k podráždění citlivější pokožky hlavy.

Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině
X

Right Click

No right click