Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč

Color+ Mask, 200 ml

Maska na barvené vlasy
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/30.13023
Řada
skladem
Intenzivní kúra pro ochranu barvy vlasů Color+ fixuje barevné pigmenty uvnitř vlasového vlákna, zajišťuje přilnavost barvy a její trvanlivost až o 40 %. Sójové proteiny regenerují a obnovují přirozenou strukturu vlasu. Antioxidační vlastnosti pečují o zářivost barvy. Obsažená složka Vitalsoft zlepšu ... Číst dál
299 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 2 z 2
  • Popis

Vlastnosti

pro barvené vlasy, pro ochranu, obnovu a lesk

Intenzivní kúra pro ochranu barvy vlasů Color+ fixuje barevné pigmenty uvnitř vlasového vlákna, zajišťuje přilnavost barvy a její trvanlivost až o 40 %. Sójové proteiny regenerují a obnovují přirozenou strukturu vlasu. Antioxidační vlastnosti pečují o zářivost barvy. Obsažená složka Vitalsoft zlepšuje lesk vlasů a dodává jim hedvábný vzhled.


Technica
Speciální péče po barvení
bez parabenů
Technica je specifickou řadou péče o vlasy, která vznikla za účelem profesionální péče po barvení přípravky Vitality´s. Produkty řady Technica využívají technologii Color+, která uzamyká barvu ve vlasovém vláknu a vytváří kolem něj ochranný film. Díky tomu prodlužuje trvanlivost barvy. Výsledkem je 40% zvýšení dlouhotrvajícího účinku barvení a trvanlivosti barvy. Přípravky řady Technica neobsahují parabeny ani tenzidy sulfátů, díky čemuž nedochází k podráždění citlivější pokožky hlavy.

Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině
X

Right Click

No right click