Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč

Color+ Shampoo, 250 ml

Šampon na ochranu barvy color+
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/30.12056
Řada
skladem
Šampon je určen k ochraně zářivé barvy vlasů. Technologie Color+ uzamyká barvu uvnitř vlasového vlákna, a tím brání jejímu předčasnému vyblednutí. Nové složení vytváří ochranný obal kolem vlasu a zvyšuje trvanlivost a zářivost barvy. Obsažená složka polyquaternium 10 hydratuje a zlepšuje rozčesávání ... Číst dál
206 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1
  • Popis

Vlastnosti

pro barvené vlasy

Šampon je určen k ochraně zářivé barvy vlasů. Technologie Color+ uzamyká barvu uvnitř vlasového vlákna, a tím brání jejímu předčasnému vyblednutí. Nové složení vytváří ochranný obal kolem vlasu a zvyšuje trvanlivost a zářivost barvy. Obsažená složka polyquaternium 10 hydratuje a zlepšuje rozčesávání vlasů, dodává hebkost a redukuje elektrostatický efekt ve vlasech.


Technica
Speciální péče po barvení
bez parabenů
Technica je specifickou řadou péče o vlasy, která vznikla za účelem profesionální péče po barvení přípravky Vitality´s. Produkty řady Technica využívají technologii Color+, která uzamyká barvu ve vlasovém vláknu a vytváří kolem něj ochranný film. Díky tomu prodlužuje trvanlivost barvy. Výsledkem je 40% zvýšení dlouhotrvajícího účinku barvení a trvanlivosti barvy. Přípravky řady Technica neobsahují parabeny ani tenzidy sulfátů, díky čemuž nedochází k podráždění citlivější pokožky hlavy.

Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině
X

Right Click

No right click