Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Technica_Shampoo-silver RGB

Color+ Silver Shampoo, 250 ml

Šampon proti nežádoucím žlutým odleskům
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/30.12054
Řada
skladem
Neutralizuje nežádoucí žluté odlesky šedých nebo bílých vlasů. Je ideální po odbarvování vlasů, zjemňuje vlasové vlákno a oživuje lesk. Složení je obohaceno o sójové proteiny, které regenerují a chrání vlasové vlákno. Vlasům navrací lesk a hedvábný vzhled.Technica Sp...Číst dál
316 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 3 z 3

Celý popis

Neutralizuje nežádoucí žluté odlesky šedých nebo bílých vlasů. Je ideální po odbarvování vlasů, zjemňuje vlasové vlákno a oživuje lesk. Složení je obohaceno o sójové proteiny, které regenerují a chrání vlasové vlákno. Vlasům navrací lesk a hedvábný vzhled.

Technica
Speciální péče po barvení
bez parabenů
Technica je specifickou řadou péče o vlasy, která vznikla za účelem profesionální péče po bar-vení přípravky Vitality´s. Produkty řady Technica využívají technologii Color+, která uzamyká barvu ve vlasovém vláknu a vytváří kolem něj ochranný film. Díky tomu prodlužuje trvanlivost barvy. Výsledkem je 40% zvýšení dlouhotrvajícího účinku barvení a trvanlivosti barvy. Přípravky řady Technica neobsahují parabeny ani tenzidy sulfátů, díky čemuž nedochází k podráždění citlivější pokožky hlavy.

X

Right Click

No right click