Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
SDL ST polish
Doprodej

Illuminating Polish, 50 ml

Rozjasňující vosk
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/30F10074
Řada
skladem
Definuje detaily stylingu, vytváří ve vlasech jemné doteky světla s lehce mokrým efektem. Dokonalost účesu je zajištěna precizností v každém směru. Zvýrazněte styl svých vlasů!Produkty byly vyvinuty pro vytvoření a perfektní zvýraznění každého účesu. Složení stylingový...Číst dál
339 Kč-30%237 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Definuje detaily stylingu, vytváří ve vlasech jemné doteky světla s lehce mokrým efektem. Dokonalost účesu je zajištěna precizností v každém směru.

Zvýrazněte styl svých vlasů!

Produkty byly vyvinuty pro vytvoření a perfektní zvýraznění každého účesu. Složení stylingových přípravků úžasně vlasy vymodeluje a umožňují jim zazářit neodolatelným leskem.

PRO KOHO?
Určeno pro modelaci a zvýraznění tvorby každého kadeřníka, ideální rovněž pro vytváření elegantních účesů.

CHARAKTERISTIKA: pokrokové složení s obsahem UV filtrů, antioxidantů a výtažků z lně-ného semínka bylo vyvinuto pro vytvoření bezchybných účesů, zvýraznění a ochranu barvy i celkové krásy vlasů. Produkty umožňují kadeřníkovi precizní zakončení jeho tvorby, pomáhají zvýraznit jeho práci a zároveň vyzdvihnout krásu každé ženy. Komplexy Shine Fix a Color Fix zaručují bezvadný lesk od kořínků po konečky, zajišťují ochranu a zvýraznění zářivosti barvy.
Všechny produkty Semi di Lino Styling jsou bez obsahu látek, které by mohly poškodit ozono-vou vrstvu a neobsahují sulfáty, parafíny, minerální oleje a alergeny, které vycházejí z parfémů nebo výtažků rostlin.

X

Right Click

No right click