Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Super_Rich_Tonic_200_ml

Super Rich Tonic, 200 ml

Výživné jemné tonikum pro osvěžení a oživení pleti
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/414000
Řada
skladem
Tonikum představuje perfektní zakončení čištění pleti, má osvěžující a vitalizující vlastnosti. Díky aloe vera a panthenolu je pleť optimálně hydratovaná. Tonikum je vhodné pro zralou, normální a suchou pleť. Pro svěží pocit v letním období je možné tonikum nastříkat...Číst dál
855 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 10 z 10

Celý popis

Tonikum představuje perfektní zakončení čištění pleti, má osvěžující a vitalizující vlastnosti. Díky aloe vera a panthenolu je pleť optimálně hydratovaná. Tonikum je vhodné pro zralou, normální a suchou pleť. Pro svěží pocit v letním období je možné tonikum nastříkat i přes make-up. S obsahem zklidňujících výtažků z aloe vera, lékořice, měsíčku, allantoinu a hydratačního panthenolu.

Použití: Aplikujte ráno a večer po čištění. Pro rychlé osvěžení pleti nanášejte vatovým tamponem na obličej, krk a dekolt.

Hlavní složky:
• panthenol
• měsíček lékařský
• allantoin
• lékořicový extrakt
• aloe vera
• řasy
• třezalka tečkovaná

ESSENTIAL
Denní péče pro každý typ pleti

Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

X

Right Click

No right click