Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
Purifying_Vital_Balm_40_ml

Purifying Vital Balm, 40 ml

Vyrovnávající péče pro nečistou a mastnou pleť
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/422000
Řada
skladem
Při nečistotách a vráskách. Perfektně spojuje na sebe navazující látky v péči o zralou pokožku se sklonem k nečistotám. Póry jsou zjemněny, pleť působí čistým a jasným dojmem, neleskne se. Podporuje pleť vybrannými účinnými látkami při nedostatku hydratace a snížené r...Číst dál
1 795 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 7 z 7

Celý popis

Při nečistotách a vráskách. Perfektně spojuje na sebe navazující látky v péči o zralou pokožku se sklonem k nečistotám. Póry jsou zjemněny, pleť působí čistým a jasným dojmem, neleskne se. Podporuje pleť vybrannými účinnými látkami při nedostatku hydratace a snížené regeneraci. Pro větší elasticitu, sílu a svěží čistou pleť ve zralém věku. 

Použití: Nanášejte každé ráno a večer na obličej, krk a dekolt.

Tip: Pro zintenzivnění boje s nečistotami můžete pod balzám nanést ampuli Impurity Stop. K podpoře redukce vrásek lze použít i ampuli Perfect Future.

Hlavní složky:
• resveratrol ("molekula mládí" z vína)
• epidermist (exopolysacharidy z planktonu)
• mikrostříbro BG™ 
• Normaseb ™

REGULATING
Perfektní řešení problémů nečisté pleti

Mastná a nečistá pleť představuje jeden z nejčastějších pleťových problémů. Pro optimální péči o mastnou a nečistou pleť je vyžadována kombinace účinných látek, která reguluje produkci mazu bez vysušení a působí proti zánětům. Řada REGULATING kombinuje regulační složky se zklidňujícím účinkem a stará se o vyrovnaný, matný a vylepšený vzhled pleti. Zvlhčující komplex látek obnovuje rovnováhu hydratace pleti.

X

Right Click

No right click