Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Perfect_Skin_Peeling_50_ml

Perfect Skin Peeling, 50 ml

Jemný pleťový peeling
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/423000
Řada
skladem
Tento krémový pleťový peeling jemně zbavuje pleť nadbytečného mazu a mrtvých pleťových buněk, zjemňuje a vitalizuje. Po provedeném peelingu dokáže pleť lépe absorbovat pěstící přípravky, které jsou následně nanášeny na pokožku. S obsahem hydratačních výtažků z řas ...Číst dál
1 350 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 10 z 10

Celý popis

Tento krémový pleťový peeling jemně zbavuje pleť nadbytečného mazu a mrtvých pleťových buněk, zjemňuje a vitalizuje. Po provedeném peelingu dokáže pleť lépe absorbovat pěstící přípravky, které jsou následně nanášeny na pokožku. S obsahem hydratačních výtažků z řas a zklidňujícího heřmánku. Vhodný pro normální až citlivou pleť.

Použití: Dostatečné množství přípravku naneste na vyčištěnou pleť a vmasírujte jej krouživými pohyby. Vynechte oblast kolem očí. Po několika minutách opláchněte pleť větším množstvím vlažné vody. Používejte jednou až dvakrát týdně po vyčištění pleti.

Hlavní složky:
• marocký jíl 
• olej z meruňkových jader
• mořský heřmánek
• vitamín E
 
ESSENTIAL
Denní péče pro každý typ pleti

Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

X

Right Click

No right click