Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Sensiderm_Mask_75_ml

Sensiderm Mask, 75 ml

Zklidňující krémová maska pro citlivou pleť
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/451000
Řada
skladem
„SOS“ maska pro účinné zklidnění namáhané a začervenalé pokožky. Osvěžuje a bojuje proti začervenání a pocitům napětí. Má chladivý účinek. Pleť je vyrovnaná, jemná a pružná. Použití: Podle potřeby nanášejte několikrát týdně na obličej, krk a dekolt. Nech...Číst dál
1 500 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 7 z 7

Celý popis

„SOS“ maska pro účinné zklidnění namáhané a začervenalé pokožky. Osvěžuje a bojuje proti začervenání a pocitům napětí. Má chladivý účinek. Pleť je vyrovnaná, jemná a pružná.

Použití: Podle potřeby nanášejte několikrát týdně na obličej, krk a dekolt. Nechte působit asi15 minut a poté odstraňte přebytky masky opatrně papírovým kapesníkem.

Hlavní složky:
• zinkový komplex (Skinwell)
• aktivní složky z ječmene (Stimutex)
• olej z makadamiových ořechů
• panthenol
• avokádový olej

SENSITIVE
Zklidňující péče pro citlivou pleť

Citlivá pleť reaguje obzvláště citlivě na vnější podněty. Častokrát jsou důsledkem pocity napnutí, začervenalá a suchá místa na kůži nebo dokonce alergické reakce. Produkty řady SENSITIVE zklidňují namáhanou, začervenalou pleť a posilují její odolnost vůči vnějším podnětům a podráždění. Začervenání a pocity napětí jsou redukovány a obsah vlhkosti v pokožce je dlouhodobě zvýšen. Všechny produkty řady SENSITIVE jsou díky absenci vonných látek a minerálních olejů obzvláště dobře snášeny všemi typy pleti.

X

Right Click

No right click