Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
Optimum_Protection_Cream_Golden_Tan_75_ml
Doprodej

Optimum Protection Cream Golden Tan SPF 20, 75 ml

Multiaktivní tónovaný ochranný a pěstící krém pro všechny typy pleti
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/459000
Řada
skladem
Alternativní zboží
Jemný multifunkční krém spojuje ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí a stresovými faktory s mnoha pečujícími vlastnostmi a díky inovativní sféře pigmentů propůjčuje pokožce tónovaný a svěží vzhled. Kombinace vybraných rostlinných látek (vodní lilie, v...Číst dál
1 045 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 11 z 11

Celý popis

Jemný multifunkční krém spojuje ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí a stresovými faktory s mnoha pečujícími vlastnostmi a díky inovativní sféře pigmentů propůjčuje pokožce tónovaný a svěží vzhled. Kombinace vybraných rostlinných látek (vodní lilie, výtažek z rajčete, rakytník řešetlákový) a hodnotných olejů (arganový olej, bambucké máslo) zklidňuje a regeneruje pokožku a pomáhá jí znovu získat hydratační rovnováhu. Dochází k optimální podpoře obranných mechanismů pleti a k aktivní ochraně proti zánětům a začervenání. Spojení účinných UVA a UVB filtrů s vitamínem E chrání pokožku před předčasnými známkami stárnutí, způsobenými nepříznivými vlivy slunečního záření.

Použití: Krém obsahuje přírodní pigmenty, zahalené cukrovým plášťem, které se optimálně přizpůsobí vlastnímu tónu pleti. Aplikujte malé množství přípravku do dlaní a dobře jej v dlaních rozetřete pro uvolnění pigmentů. Inovativní vrstvy pigmentů mohou projevit své účinky pouze díky tomuto rozetření. OPTIMAL PROTECTION CREAM se optimálně přizpůsobí přirozenému tónu pokožky. Podle potřeby nanášejte několikrát denně.

Hlavní složky
• výtažek z rajčete
• bambucké máslo
• vitamín E
• laricyl
• arganový olej
• pigmentové vrstvy
• moderní UVA a UVB filtry
• rakytník řešetlákový
• výtažek z leknínu
• beta glukan

ESSENTIAL
Produkty tvoří základ péče o normální pleť. Každé aplikaci krémů a masek by mělo předcházet jemné, ale důkladné čištění obličeje. Správné čištění, které je přizpůsobeno aktuálnímu stavu pleti představuje jeden z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Pouze perfektně vyčištěná pleť je vnímavá k následujícím pěstícím přípravkům a účinným látkám. Nedochází k narušení přirozené rovnováhy pleti, naopak - pokožka je chráněna používáním speciálních čisticích a peelingových přípravků. Navíc tato řada nabízí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti.

X

Right Click

No right click