Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
Resvera_Cell_Concentrate_30_ml

Resvera Cell Concentrate, 30 ml

Výživný posilující koncentrát
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/495000
Řada
skladem
Alternativní zboží
Oživující, posilující koncentrát s resveratrolem a vitamínem C. Vysoce hodnotná textura přípravku splývá s pletí a bezprostředně po nanesení se vstřebává. Podporuje dojem mladistvé a dokonale pěstěné pleti - v každém věku. Koncentrát uchovává svěží vzhled, pomáhá p...Číst dál
1 785 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Oživující, posilující koncentrát s resveratrolem a vitamínem C. Vysoce hodnotná textura přípravku splývá s pletí a bezprostředně po nanesení se vstřebává. Podporuje dojem mladistvé a dokonale pěstěné pleti - v každém věku. Koncentrát uchovává svěží vzhled, pomáhá předcházet známkám předčasného stárnutí pleti a je ideální při ubývající vitalitě, pro unavenou pleť a pokožku se suchými místy. 

Použití: Nanášejte každé ráno a večer několik kapek na obličej, krk a dekolt ještě před tím, než použijete denní nebo noční krém.

Tip: Používejte produkt Resvera Cell Concentrate také preventivně. Stres a nepříznivé vlivy životního prostředí vedou stále častěji k tomu, že i mladá pleť vykazuje zvýšenou potřebu vitality.  

Hlavní složky:
• resveratrol ("molekula mládí" z vína)
• vitamin C
• silanol (sloučenina obsahující křemík)

BEAUTY ELEMENTS
Vysoce účinná péče pro zdravou pleť

Beauty Elements jsou klasické výrobky kosmetické značky Dr. med. Christine Schrammek. Základní pěstící přípravky jsou určeny pro pleť s vysokými nároky. Zásadní a vysoce účinné látky se starají o zářivou a zdravou pleť. Propůjčují pokožce novou svěžest, aktivně ji posilují a působí preventivně proti známkám stárnutí. Beauty Elements poskytují pleti každého věku extra péči a lze je bez problémů kombinovat s dalšími produkty značky derma.cosmetics.

X

Right Click

No right click