Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
Moisture_Intense_7_x_2_ml

Moisture Intense Ampoules, 7x 2 ml

Ampule pro pleť s nedostatkem hydratace nebo s prvními vráskami
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/416000
Řada
skladem
Kupte si 7 ampulí se slevou 10%! Obdržíte je v krásném organzovém pytlíčku. Ampule pro dehydrovanou pleť a pro pokožku s prvními vráskami. Synergická kombinace nízko a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové pro intenzivní hydrataci pokožky. Zajišťuje dlouhodobou hydrat...Číst dál
790 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 13 z 13

Celý popis

Kupte si 7 ampulí se slevou 10%! Obdržíte je v krásném organzovém pytlíčku.

Ampule pro dehydrovanou pleť a pro pokožku s prvními vráskami. Synergická kombinace nízko a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové pro intenzivní hydrataci pokožky. Zajišťuje dlouhodobou hydrataci pleti a zároveň poskytuje ochranu před ztrátou vlhkosti. Drobné vrásky způsobené dehydratací jsou zmenšeny. Pleť je vypnutá a vyhlazená.

Použití: Pro snadnou a hygienickou aplikaci odtrhněte uzávěr aplikátoru a naneste produkt jako obyčejně. Hluboký účinek koncentrátu aktivních složek může být vylepšen mechanickou masáží. Metody využívající elektrická zařízení jako ultrazvuk a iontoforéza také zvyšují efekt.

Hlavní složky
• kyselina hyaluronová s nízkou a vysokou molekulární hmotností

HYDRATING
Intenzivní hydratační péče pro suchou pleť

Voda je elixírem života naší pleti. Pokožka by však neměla absorbovat vodu pouze dostatečným pitným režimem, ale měli bychom jí zajistit dostatečnou hydrataci také používáním správně zvolených kosmetických přípravků, které se starají o zásobování a vázání vlhkosti v pleti. Pleť je od přírody vybavena přirozenými hydratačními faktory, které jsou schopny zásobovat vlhkostí rohovou vrstvu kůže. Pokud je ale rohová vrstva vysušená v důsledku nedostatku hydratace, např. kvůli klimatizaci, silnému pocení nebo dlouhodobému opalování, přirozené hydratační faktory se mohou ztratit. Z tohoto důvodu obsahují produkty řady HYDRATING derma. cosmetics Dr. med. Christine Schrammek složky, které podporují vázání vlhkosti v buňkách. Pro svěží a vypnutou pleť.

X

Right Click

No right click