Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3525
Doprodej

Hyaluronic Liplift Cream SPF 6, 15 ml

Hyaluronový liftingový krém na rty
Výrobce
être belleêtre belle
8/3525-0000
Řada
skladem
Péče o rty s anti-aging účinkem a vyplňujícími hyaluronovými sférami dodává rtům objem, zanechává je plnější, zlepšuje strukturu a minimalizuje jemné vrásky. Obsažené vyplňující hyaluronové sféry obnovují objem rtů a dodávají konturám tvar. Pěstící látky poskytuj...Číst dál
555 Kč

Celý popis

Péče o rty s anti-aging účinkem a vyplňujícími hyaluronovými sférami dodává rtům objem, zanechává je plnější, zlepšuje strukturu a minimalizuje jemné vrásky. Obsažené vyplňující hyaluronové sféry obnovují objem rtů a dodávají konturám tvar. Pěstící látky poskytují hydrataci a douhotrvající ochranu.

Použití: pro optimální výsledky nanášejte krém několikrát denně na vyčištěné partie rtů.

Time Control anti-aging péče
Inovativní technologie pěstící řady Time Control významně ovlivňuje a potlačuje známky stárnutí kůže, jako jsou suché linky a vrásky, ztráta mladistvé zářivosti pleti nebo nedostatek hydratace. Suché linky a vrásky jsou viditelně redukovány. Time Control je synergicky působícím anti-aging pěstícím konceptem, který efektivně redukuje vrásky pokožky obličeje i očních partií. Zažijte vzájemně působící kombinaci účinných látek pro mladistvě zářivou pleť.

Redukuje hloubku vrásek až o 56 % za 30 dní*

*Prokazatelné zmírnění hloubky vrásek v rámci čtyřtýdenního odborně lékařského testu s 20 osobami v klinicko-dermatologickém výzkumu.

X

Right Click

No right click