Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
123_1_Kiss_Me

Kiss Me Long Lasting Lip Color, 4 ml 01 (růžová)

Neslíbatelná a voděodolná barva na rty s matným zakončením
Výrobce
être belleêtre belle
8/0123-0001
Řada
skladem
Dekorativka 123
Nová neslíbatelná, otěruvzdorná a voděodolná barva na rty Vás bude doprovázet po celý den, aniž by na rtech vybledla nebo se po pár hodinách ze rtů ztratila. Líbání povoleno! Barva zůstává stále na svém místě. Ultralehká textura poskytuje rtům pocit pohodlí, o sytou barvu ...Číst dál
279 Kč

Celý popis

Nová neslíbatelná, otěruvzdorná a voděodolná barva na rty Vás bude doprovázet po celý den, aniž by na rtech vybledla nebo se po pár hodinách ze rtů ztratila. Líbání povoleno! Barva zůstává stále na svém místě. Ultralehká textura poskytuje rtům pocit pohodlí, o sytou barvu se starají intenzivní pigmenty a pečlivě vybrané polymery zajišťují výjimečnou trvanlivost barvy.

Použití: Vykreslete své rty konturovací tužkou etre belle, která perfektně vyhladí případné nerovnosti a umocní trvanlivost barvy. Umístěte zkosený aplikátor doprostřed rtů a rozetřete barvu doprava a doleva. Následně barvu rovnoměrně naneste na celou plochu rtů. Tekutá konzistence rychle zasychá a zanechává na rtech příjemný pocit.

RTY
Trend rtů k zulíbání zůstává nezměněn, neboť není nic svůdnějšího než smyslně nalíčená ústa. Podobně jako i jiné produkty dekorativní kosmetiky, mají i rtěnky a lesky různé konzistence a odpovídají rozmanitým požadavkům. Ústa jsou nejvíce vzrušující částí obličeje. Oblékejte je proto každý den do zcela nového hávu - smyslně, přirozeně nebo půvabně. Podle Vaší chuti a nálady!

X

Right Click

No right click