Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
12070 Reinforcing shampoo

Reinforcing Shampoo, 240 ml

Posilující šampon
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/31.12070
Řada
skladem
Posiluje vlasy a dodává vlasové pokožce novou energii. Obsahuje taurin, aminokyselinu, která je běžně přítomná v našem organismu. Povzbuzuje vlasové cibulky a pomáhá prodlužovat životní cyklus vlasů. Vlas se stává odolnějším a tedy i méně náchylným k vypadávání.For Man...Číst dál
286 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 7 z 7

Celý popis

Posiluje vlasy a dodává vlasové pokožce novou energii. Obsahuje taurin, aminokyselinu, která je běžně přítomná v našem organismu. Povzbuzuje vlasové cibulky a pomáhá prodlužovat životní cyklus vlasů. Vlas se stává odolnějším a tedy i méně náchylným k vypadávání.

For Man
Exkluzivní péče pro muže
Péče pro muže zahrnuje přípravky, které jsou vhodné pro vlasy, tělo a vousy. Všechny produkty jsou bez parabenů, čímž dochází k eliminaci vzniku podráždění. Vůně evokuje oblast Středomoří a země Orientu. Ve složení nalezneme účinné látky jako např. taurin, který navrací vlasům sílu a vitalitu, kyselinu salicylovou, allantoin, olej ze sladkých mandlí, z meruňkových jader, aloe vera, bisabolol, mentol, výtažek z kokosového oleje, zklidňující panthenol a kapsikum s antibakteriálními účinky.

X

Right Click

No right click