Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
3.31 Gold Fever - 250 ml
Doprodej

Gold Fever Shampoo, 250 ml

Šampon pro teplé odstíny blond vlasů
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/31F13177
Řada
skladem
Alternativní zboží
PRO BLOND ODSTÍNYJemně vlasy čistí, udržuje a oživuje intenzitu a lesk teplých odstínů. Jemný teplý tón pomáhá uchovat medovou barvu vlasů a vyvarovat se jejímu blednutí.Řada that´s it nabízí ošetřující produkty pro péči o studené i teplé blond odstíny, bílé a šedé ...Číst dál
325 Kč-30%227 Kč

Celý popis

PRO BLOND ODSTÍNY

Jemně vlasy čistí, udržuje a oživuje intenzitu a lesk teplých odstínů. Jemný teplý tón pomáhá uchovat medovou barvu vlasů a vyvarovat se jejímu blednutí.

Řada that´s it nabízí ošetřující produkty pro péči o studené i teplé blond odstíny, bílé a šedé vlasy, ať už barvené nebo přírodní. Pro okouzlující blond a odvážné bílé a šedé odstíny!

PRO KOHO? Pro všechny, kteří chtějí zachovat odlesky studených nebo teplých blond vlasů, bílé nebo šedé barvy. Určeno pro přírodní i barvené odstíny.

CHARAKTERISTIKA:
složení na míru dodává vlasům výjimečný lesk, eliminuje nepříjemný a nežádoucí žlutý odstín, dodává vlasům jemnost a sílu: složení s fotoreflexními perlami, speciálními částicemi, které odrážejí světlo z různých směrů, obohacuje vlasy o nekonečně mnoho odlesků a propůjčuje vlasům neodolatelný lesk. Obsažené ceramidy dodávají sílu a výživu vlasovému vláknu, které díky tomu zůstává kompaktní a sjednocené. Fytokeratin působí díky své struktuře, která je až neuvěřitelně podobná té vlasové, v hloubce vlasového vlákna pro zdravější a vitálnější vzhled vlasů.

X

Right Click

No right click