Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
3.31 Blonde Parade - 150 ml
Doprodej

Blonde Parade Mask, 150 ml

Maska pro všechny odstíny blond vlasů
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/31F13180
Řada
skladem
PRO BLOND ODSTÍNYMaska pro všechny typy blond vlasů. Disponuje hluboce hydratačními účinky, které rozpoznávají a posilují nejcitlivější části vlasového vlákna. Vlasům dodává sílu a lesk po celé jejich délce a zároveň chrání krásu studených nebo teplých blond odstínů....Číst dál
439 Kč-30%307 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

PRO BLOND ODSTÍNY

Maska pro všechny typy blond vlasů. Disponuje hluboce hydratačními účinky, které rozpoznávají a posilují nejcitlivější části vlasového vlákna. Vlasům dodává sílu a lesk po celé jejich délce a zároveň chrání krásu studených nebo teplých blond odstínů.

Řada that´s it nabízí ošetřující produkty pro péči o studené i teplé blond odstíny, bílé a šedé vlasy, ať už barvené nebo přírodní. Pro okouzlující blond a odvážné bílé a šedé odstíny!

PRO KOHO?
Pro všechny, kteří chtějí zachovat odlesky studených nebo teplých blond vlasů, bílé nebo šedé barvy. Určeno pro přírodní i barvené odstíny.

CHARAKTERISTIKA: složení na míru dodává vlasům výjimečný lesk, eliminuje nepříjemný a nežádoucí žlutý odstín, dodává vlasům jemnost a sílu: složení s fotoreflexními perlami, speciálními částicemi, které odrážejí světlo z různých směrů, obohacuje vlasy o nekonečně mnoho odlesků a propůjčuje vlasům neodolatelný lesk. Obsažené ceramidy dodávají sílu a výživu vlasovému vláknu, které díky tomu zůstává kompaktní a sjednocené. Fytokeratin působí díky své struktuře, která je až neuvěřitelně podobná té vlasové, v hloubce vlasového vlákna pro zdravější a vitálnější vzhled vlasů.

X

Right Click

No right click