Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3.31 Forever Grey - 150 ml
Doprodej

Forever Grey Balm, 150 ml

Balzám pro bílé a šedé vlasy
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/31F13181
Řada
skladem
PRO BÍLÉ A ŠEDÉ ODSTÍNYBalzám vlasy zjemňuje a poskytuje jim novou svěžest. Působí proti zacuchání a zároveň dodává lesk šedým nebo bílým vlasům. Balzám je ideální pro muže i na zjemnění vousů.Řada that´s it nabízí ošetřující produkty pro péči o studené i tepl...Číst dál
439 Kč-30%307 Kč

Celý popis

PRO BÍLÉ A ŠEDÉ ODSTÍNY

Balzám vlasy zjemňuje a poskytuje jim novou svěžest. Působí proti zacuchání a zároveň dodává lesk šedým nebo bílým vlasům. Balzám je ideální pro muže i na zjemnění vousů.

Řada that´s it nabízí ošetřující produkty pro péči o studené i teplé blond odstíny, bílé a šedé vlasy, ať už barvené nebo přírodní. Pro okouzlující blond a odvážné bílé a šedé odstíny!

PRO KOHO?
Pro všechny, kteří chtějí zachovat odlesky studených nebo teplých blond vlasů, bílé nebo šedé barvy. Určeno pro přírodní i barvené odstíny.

CHARAKTERISTIKA:
složení na míru dodává vlasům výjimečný lesk, eliminuje nepříjemný a nežádoucí žlutý odstín, dodává vlasům jemnost a sílu: složení s fotoreflexními perlami, speciálními částicemi, které odrážejí světlo z různých směrů, obohacuje vlasy o nekonečně mnoho odlesků a propůjčuje vlasům neodolatelný lesk. Obsažené ceramidy dodávají sílu a výživu vlasovému vláknu, které díky tomu zůstává kompaktní a sjednocené. Fytokeratin působí díky své struktuře, která je až neuvěřitelně podobná té vlasové, v hloubce vlasového vlákna pro zdravější a vitálnější vzhled vlasů.

X

Right Click

No right click