Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
16789_TI_Blonde_Ambition_10_ml
Doprodej

Blonde Ambition Shampoo, 10 ml

Šampon pro studené odstíny blond vlasů - vzorek
Výrobce
Alfaparf MilanoAlfaparf Milano
3/99P16789
Řada
skladem
PRO BLOND ODSTÍNYPigmentovaný šampon pro studené blond odstíny jemně vlasy čistí, udržuje a oživuje intenzitu studených a platinových odstínů. Působí proti blednutí barvy i proti nežádoucím žlutým odleskům. Podporuje zachování studených odstínů blond vlasů.Řada that´s ...Číst dál
Běžně 15 Kč 12 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 1 z 1

Celý popis

PRO BLOND ODSTÍNY

Pigmentovaný šampon pro studené blond odstíny jemně vlasy čistí, udržuje a oživuje intenzitu studených a platinových odstínů. Působí proti blednutí barvy i proti nežádoucím žlutým odleskům. Podporuje zachování studených odstínů blond vlasů.

Řada that´s it nabízí ošetřující produkty pro péči o studené i teplé blond odstíny, bílé a šedé vlasy, ať už barvené nebo přírodní. Pro okouzlující blond a odvážné bílé a šedé odstíny!

PRO KOHO? Pro všechny, kteří chtějí zachovat odlesky studených nebo teplých blond vlasů, bílé nebo šedé barvy. Určeno pro přírodní i barvené odstíny.

CHARAKTERISTIKA: složení na míru dodává vlasům výjimečný lesk, eliminuje nepříjemný a nežádoucí žlutý odstín, dodává vlasům jemnost a sílu: složení s fotoreflexními perlami, speciálními částicemi, které odrážejí světlo z různých směrů, obohacuje vlasy o nekonečně mnoho odlesků a propůjčuje vlasům neodolatelný lesk. Obsažené ceramidy dodávají sílu a výživu vlasovému vláknu, které díky tomu zůstává kompaktní a sjednocené. Fytokeratin působí díky své struktuře, která je až neuvěřitelně podobná té vlasové, v hloubce vlasového vlákna pro zdravější a vitálnější vzhled vlasů.

X

Right Click

No right click