Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
13030 kondicionér Ideal

Ideal Conditioner, 250 ml

Kondicionér ideal
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/32.13030
Řada
skladem
Posilující balzám poskytuje vlasům hydrataci, aniž by je zatěžoval. Vlasy vyživuje, dodává jim lesk a je ideální pro jemné nebo poškozené vlasy.Trilogy Luxusní olejová péče pro krásné vlasy Trilogy je mimořádným zkrášlujícím ošetřením, zrozeným v laboratořích Vitali...Číst dál
469 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Posilující balzám poskytuje vlasům hydrataci, aniž by je zatěžoval. Vlasy vyživuje, dodává jim lesk a je ideální pro jemné nebo poškozené vlasy.

Trilogy
Luxusní olejová péče pro krásné vlasy

Trilogy je mimořádným zkrášlujícím ošetřením, zrozeným v laboratořích Vitality´s, které bylo vytvořeno pro obnovení zářivosti a krásy vlasů. Ošetření je založeno na třech hodnotných rostlinných olejích, které pocházejí ze Středomoří, na sójových proteinech a oligominerálních prvcích. Přípravky neobsahují sulfáty ani parabeny a jsou vhodné i pro klientky s citlivou pokožkou hlavy. Smysly okouzlí kombinace dřevitých a květinových tónů.

HLOUBKOVÉ OŠETŘENÍ TRILOGY VYUŽÍVÁ PŘÍRODNÍ SÍLY TŘÍ ROSTLINNÝCH OLEJŮ:
• olej z mastichy
- obsahuje esenciální omega 3 mastné kyseliny a omega 6, které hydratují a vyživují vlasové vlákno do hloubky
• olej z hroznových jadérek - je bohatý na omega 6 mastné kyseliny a flavonoidy, dodává hloubkovou výživu
• olej z bio argánie trnité - s obsahem omega 3 mastných kyselin, omega 6 a vitamínů E + A posiluje vlasové vlákno, dodává vlasům jemnost, lesk a hedvábný vzhled.

X

Right Click

No right click