Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
CARTOSAMPLING3D

Cream Shampoo + Divine Mask, 10+10 ml

Krémový šampon + Maska Divine - vzorek
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/99.12076/C
Řada
skladem
Alternativní zboží
Krémový šampon jemně vlasy čistí, dodává jim výživu, lesk a je vhodný pro všechny typy vlasů. V salonu doporučujeme aplikovat šampon špachtlí pro výjimečný rituální zážitek.+Maska vyživuje vlasy do hloubky a dodává jim sílu. Vlasy jsou po použití lépe upravitelné a he...Číst dál
39 Kč

Celý popis

Krémový šampon jemně vlasy čistí, dodává jim výživu, lesk a je vhodný pro všechny typy vlasů. V salonu doporučujeme aplikovat šampon špachtlí pro výjimečný rituální zážitek.
+
Maska vyživuje vlasy do hloubky a dodává jim sílu. Vlasy jsou po použití lépe upravitelné a hedvábně jemné. Ideální pro hrubé nebo poškozené vlasy.

Trilogy
Luxusní olejová péče pro krásné vlasy

Trilogy je mimořádným zkrášlujícím ošetřením, zrozeným v laboratořích Vitality´s, které bylo vytvořeno pro obnovení zářivosti a krásy vlasů. Ošetření je založeno na třech hodnotných rostlinných olejích, které pocházejí ze Středomoří, na sójových proteinech a oligominerálních prvcích. Přípravky neobsahují sulfáty ani parabeny a jsou vhodné i pro klientky s citlivou pokožkou hlavy. Smysly okouzlí kombinace dřevitých a květinových tónů.

HLOUBKOVÉ OŠETŘENÍ TRILOGY VYUŽÍVÁ PŘÍRODNÍ SÍLY TŘÍ ROSTLINNÝCH OLEJŮ:

• olej z mastichy - obsahuje esenciální omega 3 mastné kyseliny a omega 6, které hydratují a vyživují vlasové vlákno do hloubky
• olej z hroznových jadérek
- je bohatý na omega 6 mastné kyseliny a flavonoidy, do¬dává hloubkovou výživu
• olej z bio argánie trnité - s obsahem omega 3 mastných kyselin, omega 6 a vitamínů E + A posiluje vlasové vlákno, dodává vlasům jemnost, lesk a hedvábný vzhled.

X

Right Click

No right click