Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč

Sapone Liquido Argan & Mielle, 2000 ml

Tekuté mýdlo argan a med - maxináplň
Výrobce
mil mil 76mil mil 76
1/10180
Řada
skladem
Pro ruce, tvář a tělo.

Tekutá mýdla Mil Mil jsou vhodná jako alternativa toaletního mýdla pro mytí pokožky rukou, obličeje a těla. Mýdla byla navržena a vyvinuta pro každodenní hygienu, zanechávají pokožku hedvábně jemnou, hydratovanou a příjemně vláčnou. Díky svému jemnému složení jsou šetrná ke vš ... Číst dál
129 Kč-15%110 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 2 z 2
  • Popis

Pro ruce, tvář a tělo.

Tekutá mýdla Mil Mil jsou vhodná jako alternativa toaletního mýdla pro mytí pokožky rukou, obličeje a těla. Mýdla byla navržena a vyvinuta pro každodenní hygienu, zanechávají pokožku hedvábně jemnou, hydratovanou a příjemně vláčnou. Díky svému jemnému složení jsou šetrná ke všem typům pleti, a jsou tedy ideální pro použití celou rodinou.

Praktický opětovně uzavíratelný uzávěr.

UNIVERZÁLNÍ - balení obsahuje 2 litry tekutého mýsla a je vhodné pro naplnění všech lahví s dávkovačem, vyklápěcím víčkem flip-top a vytahovacím uzávěrem push-pull. Použití lze tedy označit jako univerzální.

EKOLOGICKÝ - toto balení obsahuje 4 lahve o objemu 500 ml, 2 lahve o objemu 1 litru a 8 lahví o objemu 250 ml běžných značek. Zakoupením náhradní dvoulitrové náplně Mil Mil okamžitě ušetříte výdaje za tyto lahve, a přispějete tak k omezení používání plastů, které nejsou biologicky odbouratelné a k redukci objemu odpadů. Univerzální ekologická náplň pro maximální úsporu - o 75 % méně plastu oproti tradičnímu balení.

ZPŮSOB POUŽITÍ Odšroubujte uzávěr a otevřete balení. Vyprázdněte obsah balení pomocí lehkého tlaku.

BEZ PARABENŮ

Revolution Hair s.r.o. pomáhá Ukrajině
X

Right Click

No right click