Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
Mela_White_Spot_Duo
Doprodej

Mela White Spot Duo, 3,5 + 10 ml

Kombinovaná péče pro rovnoměrný vzhled pleti
Výrobce
Dr. med. Christine SCHRAMMEK Dr. med. Christine SCHRAMMEK
7/465000
Řada
skladem
Kombinovaná péče pomáhá zesvětlit nežádoucí barevné změny na pokožce, redukuje tvorbu melaninu a lipofuscinu (pigmentu stárnutí). Pomáhá jemně odstranit poruchy pigmentace, barevné nerovnoměrnosti a tmavé skvrny. Rozmělňuje nahromaděný melanin, zabraňuje aktivitě tyrosináz...Číst dál
1 255 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Kombinovaná péče pomáhá zesvětlit nežádoucí barevné změny na pokožce, redukuje tvorbu melaninu a lipofuscinu (pigmentu stárnutí). Pomáhá jemně odstranit poruchy pigmentace, barevné nerovnoměrnosti a tmavé skvrny. Rozmělňuje nahromaděný melanin, zabraňuje aktivitě tyrosinázy a přenosu melanosomů. Přípravek představuje profesionální okluzivní ošetření také na doma.

Použití:
Krok 1: Aplikujte Mela White Liquid ráno/v průběhu dne na postižené oblasti a nechejte působit.

Krok 2: Pro zintenzivnění účinku aplikujte tenkou vrstvu Super Beauty masky na tuto oblast a nechejte působit buď krátce, nebo přes noc. Po 10-15 minutách se vytvoří pevná vrstva, která zintenzivní účinek Mela White Liquid. Pro odstranění jednoduše vrstvu sloupněte. Během dne nanášejte na obličej Mela White Day Cream SPF 20. Mela White Liquid se může v kontaktu se vzduchem zbarvit dohněda. Zbarvení nemá vliv na kvalitu výrobku.

Hlavní složky Mela White Liquid:
• Illumiscin®
• výtažek z ibišku
• niacinamid
• kyselina hyaluronová
• vitamín C
• panthenol

Hlavní složky Mela White masky:
• askorbyl palmitát (ester vitamínu C)
• výtažek z l
ípy
• výtažek z okurky

MELA WHITE
Dermatologická péče o pleť pro rovnoměrnou pigmentaci

V případech takzvané hyperpigmentace jsou některá místa na pleti tmavší než je přirozená barva pleti. Rozlišujeme vrozený typ hyperpigmentace (pihy, jaterní skvrny) a získanou hyperpigmentaci. Mela White dokáže ošetřovat pouze hyperpigmentaci získanou.

Speciální produkty řady Mela White účinkují cíleně proti poruchám pigmentace a zesvětlují pokožku bez jejího zatížení. Jemné složení je pletí velmi dobře snášeno. Vysoce účinné aktivní látky viditelně redukují barevné změny pleti a vyrovnávají její vzhled. Pleť je současně ošetřena a zklidněna. Získává rovnoměrný vzhled a působí světlejším, svěžím a mladším dojmem.

X

Right Click

No right click