Do poštovného zdarma Vám chybí 1 000 Kč
4090_PW_Pearl Cleasing Mousse

Pearl Cleansing Mousse, 150 ml

Perlová čisticí pěna
Výrobce
être belleêtre belle
8/4090-0000
Řada
skladem
Fáze 1Perlová čisticí pěna představuje první fázi optimální péče systému purewhite. Díky účinné látce Purisoft odstraňuje nečistoty pleti velmi šetrným způsobem a pokožka je dále aktivně chráněna před nepříznivými vlivy životního prostředí. Čisticí pěna je ide...Číst dál
665 Kč

Celý popis

Fáze 1

Perlová čisticí pěna představuje první fázi optimální péče systému purewhite. Díky účinné látce Purisoft odstraňuje nečistoty pleti velmi šetrným způsobem a pokožka je dále aktivně chráněna před nepříznivými vlivy životního prostředí. Čisticí pěna je ideálním základem systému a optimálně připravuje pleť na zesvětlení.

Použití: ráno a večer jemně vmasírujte do vlhké pokožky obličeje. Poté pěnu smyjte dostatečným množstvím vody a tonizujte purewhite perlovým osvěžujícím tonikem.

Fáze každodenního používání:
Fáze 1: perlová čisticí pěna
Fáze 2: perlové osvěžující tonikum
Fáze 3: perlový koncentrát
Fáze 4: perlový denní krém nebo perlový denní krém s OF 50 nebo perlový noční krém
Krém na ruce může být použit při každém ošetření i mimo něj.

Pro každodenní ošetření nejprve na pleť napěňte krémově jemnou perlovou čisticí pěnu. Poté pokožku opláchněte a naneste perlové osvěžující tonikum, které aplikujte dlaněmi nebo na vatovém tamponku. Pleť bude viditelně čistá a chráněná. Nakonec naneste perlový koncentrát jako sérum pro intenzivní hydrataci pokožky. Ráno můžete podle potřeby používat výživný perlový denní krém s OF 50 nebo denní krém. Večer nanášejte regenerační detoxikační noční krém pro zesvětlení pleti.

Fáze intenzivního ošetření:
Fáze A: perlový ovocný peeling
Fáze B: perlový koncentrát
Fáze C: perlový noční krém jako maska

Intenzivní peelingové ošetření využívejte podle potřeby. Nemělo by se však v žádném případě aplikovat více než jednou týdně. Perlový ovocný peeling naneste na vyčištěnou a tonizovanou pokožku obličeje a nechte krátce působit. Po aplikaci peelingu musí být pleť bezpodmínečně neutralizována perlovým koncentrátem, protože pokožka je po peelingu velmi citlivá a došlo také ke snížení hodnoty pH. Jakmile koncentrát nanesete, můžete přejít ke zklidnění pleti a k jejímu intenzivnímu ošetření tím, že nanesete krém v silné vrstvě jako masku. Masku pak nechte působit asi 15 minut. Poté zbytky přípravku jednoduše vmasírujte do pleti nebo odstraňte vatovým tamponem.

Purewhite pro bezchybnou pleť - Bělící pleťová péče
Intenzivní péče pro cílené ošetření pigmentových skvrn a pro získání bezchybné čisté pokožky. Zesvětlující regenerační řada zabraňuje nové tvorbě hyperpigmentace a zároveň o pleť pečuje. Perlové proteiny dodávají pleti hydrataci a současně jí navrací potřebné živiny a vyživující látky. Obsažený komplex účinných látek s obsahem kyseliny glykolové, kyseliny oktadecenové, vitamínu C a perlového purinu aktivuje regeneraci pleti a zanechává ji hedvábně jemnou. Výrobky řady purewhite zlepšují vzhled pokožky, chrání ji před nerovnoměrnostmi, pigmentovými skvrnami, způsobenými slunečním zářením a hyperpigmentací, která se může objevit v těhotenství nebo v důsledku léčebné procedury. Pokožka je také chráněna před jizvičkami z akné a před stařeckými skvrnami.
Výsledky testu podle dermatologického výzku s O. D. A. whiteTM = oktadecenovou kyselinou.

X

Right Click

No right click