Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3251-01_Hyaluronic Hydra Power Set

3-Step Face Care Set Hydra Power, 1 ks

Tříkrokový pleťový set s kyselinou hyaluronovou
Výrobce
être belleêtre belle
8/3251-0001
Řada
skladem
Obsah:- fleecová maska- hyaluronové denní a noční sérum - hyaluronový denní a noční krém Quicklift & Day Night Serum - vyplňující a vyhlazující aktivní pěstící sérum s trojím účinkem, obsahem kyseliny hyaluronové a látkou Quicklift působí na pleti jako lifti...Číst dál
179 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 11 z 11

Celý popis

Obsah:
- fleecová maska
- hyaluronové denní a noční sérum
- hyaluronový denní a noční krém 

Quicklift & Day Night Serum - vyplňující a vyhlazující aktivní pěstící sérum s trojím účinkem, obsahem kyseliny hyaluronové a látkou Quicklift působí na pleti jako lifting, avšak bez chirurgického zákroku. Quicklift obsahuje neviditelné vypínací matrice, které se rychle vstřebávají do pokožky a dodávají jí dlouhodobý vypnutý a pevný vzhled.

Day & Night Cream - obsahuje aktivní hyaluronový komplex s trojím účinkem, který působí v inteligentním víceúrovňovém systému a dodává kyselinu hyaluronovou do různých vrstev pokožky. Hodnotný olej z hroznových jadérek, který je bohatý na antioxidanty stejně jako jojobový olej a skvalen, vhodně celé složení doplňuje. Pleť je opticky vyhlazenější, plnější a vypnutější. Dochází k reaktivaci její mladistvé krásy.

POUŽITÍ: vyčistěte obličej.

Krok 1 – maska: oddělte krok 1 perforovanou linkou od kroku 2 a 3. Otevřete balení podle značky. Masku vyjměte a rozviňte. Položte masku na obličej, vypněte ji a přitlačte. Nechte působit 15-20 minut. Poté masku odejměte a zbytky účinných látek vmasírujte.

Krok 2 – sérum: otevřete balení podle značky a naneste na obličej.

Krok 3 – krém: otevřete balení podle značky a na závěr naneste na obličej krém.

Aktivní látky:
• kyselina hyaluronová
• panthenol, allantoin
• výtažek z čajovníku, okurky, heřmánku, sedmikrásky, lilie, bezu, protěže, konvalinky, jasmínu, pelyňku
• aloe vera

Účinky:
• hydratuje
• vypíná pleť
• zpevňuje a vyhlazuje
• působí na pleti jako lifting bez chirurgického zákroku
• dodává pokožce dlouhodobě vypnutý a omlazený vzhled

Hyaluronic3 pro pleť s nedostatkem hydratace
Kyselina hyaluronová disponuje schopností vázat ve velkém množství vodu. Ta je důležitou součástí pokožky pro vyvážený obsah hydratace, pro pevnost a elasticitu. Díky multiaktivnímu komplexu kyseliny hyaluronové, který je v řadě hyaluronic3 obsažen, dochází k reaktivaci zásobáren vlhkosti v pleti a k jejich vyplnění. Díky tomuto inteligentnímu víceúrovňovému systému je pleť přirozeně vyplněna zevnitř. Peptidy, které dodávají pleti strukturu, podporují tento intenzivně hydratační a jemně modelační pěstící účinek.

Zvýšená hydratace pleti již po dvou hodinách až o 79 %

X

Right Click

No right click